Kalender

Filtreeri sündmusi

Sündmuse tüüp

Kõik Põhikool Lasteaed

Kuupäev
 
Möödunud sündmused
Sündmused(270)
03september
Kooliaasta pidulik avaaktus

9.00 - 9.45 Kooliaasta pidulik avaaktus

9.50 - 10.30 Klassijuhataja tund

10.30- ... Esimene koolipäev lõpeb ühise tordi söömise ja koosolemisega.

Bussid:
11.00 Illuka -Jõhvi (116)
11.10 Illuka - Kuremäe (tellitud buss)

Sulge

10september
Külas vilistlane Kadri-Liis Bogens ja seljakotirändur Manuel Huisbauer Austriast

Osalevad 8.-9.klass.

Sulge

11september
Tervisepäev "Reipalt koolipinki"

Sel kooliaastal lähme kõik koos reipalt koolipinki!


Tervisepäeva raames toimuvad matkad Jõuga järvede ümbrusesse 1.-3.klassile ja lasteaia rühma lastele ning Kotka matkarajale 4.-9.klassile.

Täpsem info õpilastele ja lapsevanematele on leitav Stuudiumist.

 

Sulge

11september
1.klassi lastevanemate koosolek

13september
Alutaguse NM Teatejooks (Toilas)

Osaleb 1.-5.kl võistkond

Sulge

18september
Pildistamine koolis

19september
Loeng "Ära suitseta, tubakas tapab"

Eesti Vähiliit MTÜ poolt korraldatav loeng koolinoortele "Ära suitseta, tubakas tapab". Loengus osalevad 7.-9.klass.

Sulge

20september
Illuka Kooli 97 sünnipäev

25september
Ida-Viru lõunaregiooni piirkonna aktiivsete noorte inspiratsioonipäev

Inspiratsioonipäeval osalevad Avinurme, Tudulinna, Alajõe, Iisaku ja Illuka noored vanuses 13 - 18. Igast piirkonnast 4 noort.
Kõige olulisemaid avaliku esinemise põhitõdesid tutvustab Janek Tuttar ning pärast seda toimub inspiratsioonikohtumine Daniel Levi Viinalassiga.
Registreerimiseks pöördu huvi- ja projektijuhi Teivi Gabrieli poole hiljemalt esmaspäevaks 24.09.2018. 
 

Koht: Illuka Kooli seminarimaja
Ajakava
8.30 – 9.00 Kogunemine
9.00 - 10.30 Avaliku esinemise koolitust viib läbi Janek Tuttar
*virgutuspaus
10.40 - 12.10
*lõuna 
12.30 - 14.00
*virgutuspaus
14.10 - 15.10
15.15 – 16.15 Daniel Levi Viinalass
Inspiratsioonipäeva toetab riiklikest ja Euroopa Sotsiaalfondi vahenditest Eesti Noorsootöö Keskus.

Sulge

28september
Teadlaste ÖÖ

TÖF- Teadlaste ÖÖ festival Illuka Koolis.

Sulge

01oktoober
Rahvusvaheline muusikapäev. Külas Meisterjaan (Jaan Tätte jun)


Õpetajate päeval annavad tunde 9.klassi õpilased.

8.30 - 8.40 - saalis uute õpetajate tutvustamine; direktor annab volitused uuele direktorile.
1. 8.45 - 9.20
2. 9.30 - 10.05
3. 10.15 - 10.50
sööma 1.-4.kl
4. 11.10 - 11.45
sööma 5.-9.kl
5. 12.05 - 12.40
6. 12.50 - 13.25 AKTUS, juhtkonna vahetus

Bussid:
Jõhvi 13.35 (tellitud buss)
Kuremäe 13.39 (116)

Sulge

08oktoober
Õpilasesinduse loomise koosolek

09oktoober
Lastevanemate koosolek (põhikool)

Päevakord:

  • Hoolekogu töö kokkuvõte;
  • Uute hoolekogu liikmete valimine;
  • 2017/2018 õa rahuloluküsitluse kokkuvõte;
  • Õppe- ja kasvatustööst 2018/19 õppeaastal.
  •  

Enne või pärast koosolekut toimuvad klasside koosolekud (vastavalt kokkuleppele klassijuhatajale).

Sulge

16oktoober
Maakondlik ettelugemisvõistlus Illukal

16oktoober
Raamatute tutvustus "Kus hundist räägitakse": Külas Reet Kaldur

17oktoober
"Karlsson katuselt" etendus Jõhvi kontserdimajas (Naerupallid ja 1.-3. klass)

18oktoober
Loodusvaldkonna III kooliastme testi eelkatsetus

Päevakord:

  1. Hoolekogu protokollija ja esimehe valimine;
  2. Direktori ülevaade kooli ja lasteaia tegemistest;
  3. Illuka Kooli kodukord (arvamus);
  4. Illuka Kooli õppekava muudatused (arvamus);
  5. Illuka kooli pedagoogide vaba ametikoha täitmiseks korraldatava konkursi läbiviimise kord (kehtestamine);
  6. Pikapäevarühma töökorraldus ja päevakava (ettepanekud);
  7. Illuka Kooli 2019.a eelarve (arvamus);
  8. Illuka Kooli hoolekogu moodustamise kord ja töökord (arutelu).
Sulge


24oktoober
Ettevõtliku Kooli baas- ja rakenduskoolitus õpetajatele

24oktoober
Külas Rõngu Keskkooli õpetajad

25oktoober
Sügispidu lasteaias "Miks tigu oma maja kaasas kannab?"

29oktoober
Seksuaalkasvatuslik loeng

Osalevad 5. ja 6.klass.

Sulge

30oktoober
Õppekäik Soome suursaatkonda ja Eesti Teaduste Akadeemiasse (7.-9.kl)

Õppekäigul osalevad 7.-9. klass.

Bussiajad leiad Stuudiumist!

Sulge

31oktoober
Õpilasesinduse koosolek

01november
Dumle rahvastepalli liiga 4.-5. klass Jõhvis


02november
Trepigalerii avamine "Punapäiste Pedagoogide loomePuhangud"

Illuka mõisa trepigalerii avamine toimub 2. novembril, kl 11.05-11.25 (kolmanda vahetunni ajal). Esimene eksponeerimine oma kooli õpetajatelt. Irja Annuse siidimaalid ja Kristi Klaamanni moejoonised sulanduvad üheks pealkirjaks "Punapäiste Pedagoogide loomePuhangud". Kohtumiseni!

Sulge

05november
Õppekäik Elistvere Loomaparki (1.-3.kl)

06november
Musirullide rühma isadepäevapidu

07november
Õppekäik Iisaku Kihelkonna Muuseumisse - mardipäev (1. ja 2.kl)

07november
Õpilasesinduse koosolek

08november
Pesamunade rühma isadepäeva pudruhommik

09november
Matemaatika I kooliastme ülesannete katsetus (4.kl)

A Innove eestvedamisel on Eesti elukestva õppe strateegia 2020 rakendamiseks välja töötamisel ja katsetamisel uutel alustel e-testid.
Meie kooli 4.klass osaleb matemaatika I kooliastme õlesannete katsetuses, milles osalemine annab koolile hea võimaluse testida valmisolekut elektroonseteks testideks, õpilased saavad aga kogemuse uudsete e-ülesannete lahendamisel.

Sulge

10november
Naerupallide rühma väljasõit Elistvere loomaparki ja Tagurpidi majja

14november
Õppekäik Eesti Spordimuuseumi

Külastame Tartus Eesti Spordimuuseumi ja Lõunakeskuse liuvälja.

Osalevad 5.-9.klass.

 

Sulge

19november
ERSO muusikute kontsert "Oboest kontrabassini"

ERSO muusikute 100 kontserti Eestile.
Mati Lukk (kontrabass), Marten Altrov (klarnet), Egert Leinsaar, Sandra Kliemaite (vioola), Guido Gualandi (oboe).

Sulge

21november
Maakondlik Kuldvillaku võistlus (3.kl)

23november
Koolikontsert: esineb viiulimängja ja laulja Maarja Nuut

Osalevad 5.-9.klass

Esineb paeluv viiulimängija ja laulja Maarja Nuut, kes on tuntud kui haaravate lugude vestja.
 

Sulge

24-06
november-detsember
Suusatrenni lapsed lumelaagris Soomes

Lisaks treeningutele toimub laagris ka õppetöö õppimised (iseseisev töö).

Sulge

27november
TV10 Üksikalade esimene etapp 1.-5.kl Ahtmes

28november
FER projekti kohtumine Mäetaguse Põhikoolis (4.kl)

28november
"Ei kiusamisele" 4.-9-klass

Meile tuleb külla Helen Adamson koos teiste tuntud muusikutega viima läbi loengut "Ei kiusamisele".

Osalevad 4.-9.klass, toimub mõisamaja saalis.

Sulge


30november
Tublide tunnustamine + sünnipäevaliste õnnitlemine (nov´2018)


03detsember
Ettevõtliku Kooli programmi standardi koolitus õpetajatele


  • 8.30 1.-4.klass
  • 9.25 5.-9.klass
Sulge

05detsember
KoodiTund 2018

Rahvusvaheline kodeerimise ja programmeerimise õpisündmus, osalevad 6.-9.klass. Ajakava leitav Stuudiumist.

Sulge

06detsember
Võrkpalli kooliliiga (6.-9. kl)

07detsember
Viru Pataljonis lahtiste uste päev (8.-9.kl)

07detsember
Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskuse kooliteatri jõuluetendus "Tere"

  • 8.30 1.-4.klass
  • 9.25 5.-9.klass
Sulge

10detsember
Saalihoki näidistund (5.-7.kl)

12detsember
Tallinnas etendus "Loheneedus" ja jõuluturul (1.-4. kl)

12detsember
Noorsootööd tutvustav töötuba (8.-9.kl)

Osalevad 8.-9.klass. Algusega 11.00-12.30.

Sulge

  • 8.30 1.-4.klass
  • 9.25 5.-9.klass
Sulge

Illuka mõisa trepigaleriis tekitavad jõulumeeleolu meie laste joonistused. Vahvaid -vanasid ja päkapikke on paberile püüdnud 1. ja 2. klassi õpilased ning lasteaia Naerupallid. Näitusega saab tutvuda jõulust jaanuarini.

Sulge

20detsember
Jõuluaktus ja pidulik jõululõuna

21detsember
Jõulupidu (5.-9.kl)

Kell 16.00 - 5.-9.klass jõulupidu

Avatud heategevuslik kohvik.

Sulge

21detsember
Jõulupidu (1.-4.kl)

Kell 18.00 - 1.-4.klassi jõulupidu 

Avatud heategevuslik kohvik.

 

Sulge


28detsember
Õpilasesinduse heategevusliku kingituse üle andmine Kohta-Järve Loomade Varjupaika

15jaanuar
Jõhvi kontserdimajas Ugala teatri etendus "Kohtume kell 8 Noa laeval" (1.-7.klass)

16-31
jaanuar
Margit Kurvitsa fotonäitus Illuka mõisa trepigaleriis

16jaanuar
Dumle rahvastepalli maakondlik võistlus (1.-3.kl)

16jaanuar
Õppekäik Eesti Meremuuseumi ja Balbiino jäätisemuuseumi (4.-6.kl)

Osalevad 4.-6.klass

Sulge

22jaanuar
Planetaarium Illuka Koolis

Sel õppeaastal võimaldavad Eesti Teadusagentuur ja Teaduskeskus AHHAA kümnele koolile tasuta etenduse kaasaskantavas planetaariumis! 
Illuka Kool on üks õnnelik kümnest, kuhu AHHAA meeskond planetaariumiga külla sõidab.
 

Sulge


28-01
jaanuar-veebruar
Pöörased 90.ndad Illuka Koolis

Stiilinädalal heidame pilgu tolle aja muusikale, televisioonile, reklaamiäri kuldsematele hetkedele, riietumise trendidele ja igapäevasele eluolule üldisemalt. 
Kas sina tead, millega või kuidas sisustasid oma aega noored 90.ndatel, kui nutitelefonidest ei osatud veel unistadagi?

Sulge

31jaanuar
Nuputa võistlus Jõhvi Põhikoolis

01veebruar
5.klass Iisaku Kihelkonna muuseumi "Alutaguse sümbolid" õpitoas

06veebruar
Õpime Professionaalidelt 2019 Koeru Keskkoolis


09veebruar
Osalemine kunstiolümpiaadi piirkonnavoorul Jõhvi Põhikoolis

11veebruar
Muusika õpitoad "Teeme ise muusikat" Jõhvi Kontserdimajas

12veebruar
Osalemine piirkondlikul geograafia olümpiaadil Jõhvi Põhikoolis

12veebruar
Mõisakoolide õpilaste V laulupäev Puurmanis

13veebruar
Alutaguse valla noortevolikogu asutamiskoosolek


14veebruar
Alutaguse NM murdmaasuusatamine


19veebruar
Lasteaia 9.sünnipäev

Külas Piip ja Tuut püstjalakomöödias "Loomad".

Sulge


20veebruar
9.klasside pidu Iisaku Gümnaasiumis

21veebruar
Eesti Vabariik 101. sünnipäeva kontsert. Esineb ansambel Brassical

21veebruar
Pallilahingu finaalturniir

22veebruar
EV 101.sünnipäeva aktus (põhikool)


26veebruar
Maanteeameti koolitus õpetajatele

01märts
Esmaabikoolitus kooli ja lasteaia töötajatele

04märts
8. ja 9. klass peavad vastlaid

04märts
Talispordinädala kohtumine Timo Juursaluga

Osalevad 1.-4.klass

Sulge

06märts
Talispordinädalal uisutama

Osaleb 1.-9.klass

Sulge

07märts
Eesti Koolispordi Liidu 1.-3.kl. Dumle rahvastepalli piirkonnavõistlus Narvas

07märts
Talispordivõistlused

Osalevad 5.-7.klass

Sulge

08märts
4.-6. klassi matemaatika olümpiaad

11.03 algab uudissõnade konkurss

12.03 Kuldvillak 1.-4.kl, 5.-9.kl

13.03 kõnevõistlus: "Palju õnne, eesti keel!" 5.-9.kl

14.03 Kristi Kivestu, koomiksite töötuba 1.-4.kl/ 5.-7.kl

"Tõde ja õigus" Iisaku rahvamajas 8.-9.kl

15.03 loominguline päev ühe tähe juttudega

11.-15.03 anagrammide arvamise võistlus 1.-9.kl

Sulge



12märts
Kõnevõistlus: "Palju õnne, eesti keel!" (5.-9.kl)

13märts
Eesti keele olümpiaad 1.-3. klassile Toila Gümnaaisumis


13märts
Eesti keele olümpiaad 1.-3. klassile Toila Gümnaaisumis

14märts
Külas Kristi Markov, koomiksite töötuba (1.-4.kl/ 5.-7.kl)

14märts
Mängufilm "Tõde ja õigus" Iisaku rahvamajas (8.-9.kl)

15märts
Loominguline päev ühe tähe juttudega

15märts
Anagrammide arvamise võistlus (1.-9.kl)

20märts
Osalemine Ida-Virumaa kooliteatrite festivalil

21märts
Õppekäik Kukruse Polaarmõisa

Osalevad 1.-3.klass

Sulge

21märts
Känguru võistlusmäng

22märts
Iisaku Kunstide kooli õpilaste kontsert

22märts
Tehnoloogiaõpetuse olümpiaad

28märts
Direktori ja hoolekogu esinaise vastuvõtt

28märts
Noorte seminar "NOORTELT NOORTELE 2019"

Osalevad 3 õpilast 7.-8.klassist.

Sulge

29märts
Jõhvi Gümnaasiumi tutvustus

Osaleb 9.klass

Sulge

04aprill
1.-4. klassi õppereis Tartusse

12aprill
Maakondlik vene keele mäng Illukal

  • Avatud tunnid - vanematel on võimalus külastada tunde;
  • Munaralli - E kell 10.20 ja 12.30
  • Aktiivsed vahetunnid võimlas - T ja K kell 12.10;
  • Koolilõuna degusteerimine kell 11.05 ja 12.10;
  • Ringkäik koolimajas.
Sulge


16aprill
KEAT “ Eestimaa ohtlik loodus” (5.-6.kl)


18aprill
Koolitus „Väärtuskasvatuse arendamise võimalused koolis" (õpetajad)



23aprill
Alutaguse valla meetodite mess (õpetajad)

30aprill
Maakondlik III teatripäev Illukal

30aprill
Toila Gümnaasiumis STEM ja loovustöötoad

Osalevad 8.-9.klass kuni 10 õpilast.

Sulge

02mai
Pargi koristustalgud

06mai
Matkapäev "Tunne Kurtna järvestikku" (8.-9.kl)


08mai
Eesti Maanteemuuseumi külastus

Osalevad õpilased 4.-6.klassist, kes osalesid konkursil "100 sekundit kõrvalistest tegevustest liikluses".

Sulge

13mai
Kohtla-Järve Gümnaasiumi (riigigümnaasium) tutvustus

15mai
3.klassi matemaatika tasemetöö

18mai
Muuseumiöö "Öös on mustreid"

18.00 Muusikamustrid. Illuka kooli õpilaste kevadkontsert mõisa saalis
19.00 Liikumismustrid ja kunstimustrid. Liikumisraja loomine algklasside hoones. Avatud kaardimustrite töötuba mõisahoone kaladega puhkenurgas.
Ekskursioonid mõisakompleksis
20.00 Aabitsamustrid. Aabitsanäitus peahoone fuajees. Kohtumine "Öökull Öösikese aabitsa" autori Linda Trossiga.

Väikeses saalis avatud lastevanemate pop-up kohvik

Bussisõidu info:
17.20 Jõhvist väljuv buss sõidab kooli juurest läbi.
17.30 stardib tellitud buss Kuremäelt Illukale.
Tagasisõiduks väljuvad bussid Kuremäe ja Jõhvi suunal kl 21.00 seminarimaja parklast.

Sulge

21mai
1.klasside loodusmäng Jõhvi Põhikoolis

22mai
Algklasside kergejõustiku MV 1.-5.kl Illukal

23mai
Õppekäik Paide Wittensteini Ajakeskusesse ka Kilplaste teemaparki (1.-4.kl)

28mai
2. klassi võistkond Maidla Koolis Teadmisterallil


03juuni
9.klassi eesti keele lõpueksam




05-08
juuni
Projekt „Keelemoos“ Ahtme Gümnaasiumiga (7.-8.kl)

05juuni
"Päevaga läbi Euroopa" (1.-2.kl ja 4.-5.kl)

Külas Reet Kaldur Jõhvi Keskraamatukogust

Sulge

06-07
juuni
KEAT laager Läsnas (5.-6.kl võistkond)

10juuni
9.klassi matemaatika lõpueksam

10juuni
2018/19 õppeaaasta lõpuaktus (1.-8.kl)

8.40 – 9.20 Kooliaasta pidulik lõpuaktus
9.30 – 10.15 Klassijuhataja tund
• tunnistuste andmine;
• tagasivaade läinud õppeaastale;
• kokkuvõtted ja tunnustamine.
10.25 Viimane koolipäev lõpeb ühise tordi söömise ja koosolemisega.

Bussid:
11.15 Illuka -Jõhvi (116)
11.10 Illuka - Kuremäe (tellitud buss)

Sulge


13juuni
9.klassi valikaine (bioloogia, keemias, füüsika, geograafia, ajalugu, ühiskonnaõpetus või inglise või vene keel võõrkeelena) lõpueksam

20juuni
9.klassi lõpuaktus

27-29
juuni
Pärimusmuusikalaager Mäetagusel

02september
2019/2020 õppeaasta avaaktus

9.00 - 9.45 aktus
9.50 - 10.30 klassijuhataja tund
10.30- ... esimene koolipäev lõpeb ühise tordi söömise ja koosolemisega.

Sulge

09-20
september
Õpilasesinduse liikmete valimine (5.-9. kl)

10september
Pildistamine koolis

11september
Põhikooli lastevanemate koosolek

Austatud lapsevanem!

Ootame Teid Illuka kooli lastevanemate üldkoosolekule 11.septembril kell 18.00 mõisa saalis.

Päevakava:

  • Hoolekogu töö kokkuvõte;
  • Hoolekogu liikmete valimine;
  • Turvalisus ja ohutus kooliteel ja ühistranspordis;
  • Lastevanemate rahulolu-küsitluse kokkuvõte;
  • KiVa - Kiusamisvaba Kool;
  • Õppe- ja kasvatustööst 2019/20 õa.

PS. Enne või pärast koosolekut toimuvad klasside koosolekud (vastavalt kokkuleppele klassi-juhatajaga).

 

Sulge

12-13
september
Ida-Viru Ettevõtliku Kooli meediakoolitus Illukal

19september
Alutaguse Noorte Mängud jalgpallis Mäetagusel (6.-9. kl. poisid)


20september
Illuka Kooli 98.sünnipäeva tähistamine. „Illuka mõisakooli kodulooraamatu“ esitlus.

23-27
september
Reipalt koolipinki. Spordi- ja tervisenädal.

24september
7.klassi loodusõpetuse tasemetöö

Aiaomanikele võib õunauputus olla paras peavalu, sest puude alla kukkunud õunad kipuvad mädanema. Häid õunu on aga kahju ära visata, eriti kui õpilased võiksid endal kõhud vitamiinidest täis pugida. Pealegi, kes meist ei oleks kuulnud väljendit, et “üks õun päevas hoiab arsti eemal”?

Sulge

25september
Alutaguse Noorte Mängude pendelteatejooks ja krossijooks Vokas

25september
Virumaa koduuurimise konverents Kohtla-Nõmme Koolis (5.-6.kl)

26september
Teadlaste Öö Festival Jõhvi Gümnaasiumis (7.-9.kl)

27september
Õppeprogramm "Kalad" Eesti Maaülikooli Võrtsjärve õppekeskuse Järvemuuseumis (7.-9.kl)

27september
Rahvastepalliturniir (2.-4. kl)


02oktoober
4.klassi loodusõpetuse tasemetöö

02oktoober
Keemia õpikoda Iisaku Gümnaasiumis (9. kl)




15oktoober
Virumaa noorte kodu-uurimiskonverents Kohtla-Nõmme koolis

15oktoober
Maakondlik 4.klasside ettelugemisvõistlus Jõhvi Põhikoolis

15oktoober
Alutaguse valla 6.klasside inglise keelsete mängude päev Mäetagusel

17oktoober
Projekt Ida-Virumaa Grand-makett Maleva Põhikoolis (5.-6.kl)


23oktoober
LAK õppe päev Jõhvi Vene Põhikoolis (õpetajad)

24oktoober
Vaikuseminutite baaskursus õpetajatele

29oktoober
5.klassi õppekäik Illuka kirikusse ja Kuremäe kloostrisse


30oktoober
Keemia õpikoda Iisaku Gümnaasiumis (9.kl)

31oktoober
Dumle rahvastepallivõistlused (4.-5.kl)

06november
Infotund: Noored Kotkad

12november
Perepäev "Turvalisus ja ohutus". Mardilaat.

15november
Etendus "Verikambi" Kohtla-Järve Kultuurikeskuses (7.-9. kl)

18-22
november
Nordplus projekt Illukal "Digihygiene and digimedia for students well-being"

19november
Kontsert. Soleo. Music in Motion (1.-3. kl)

20november
Maakondlik 3.klasside Kuldvillak Iisaku Gümnaasiumis

25november
Dumle rahvastepallivõistlus Jõhvis (1.-3. kl)


02detsember
I advendihommik 1.-5. klassile

02detsember
I advendihommik 6.-9. klassile

09detsember
II advendihommik 1.-5. klassile

09detsember
II advendihommik 6.-9. klassile

11detsember
Rakvere teatris etendus "Kuldse liilia saladus" (1.-3.kl)

11detsember
Õpilasesindus ja Õp Helve Hallik Illuka kalmistul küünlaid süütamas

12detsember
Muusikal "Kaunitar ja koletis" Vanemuise Kontserdimajas (4.-5.kl)

13detsember
Tagasi kooli: Evar Piirits ja Andreas Ahu Nõo Reaalgümnaasiumist (9.klassile)

16detsember
III advendihommik 1.-5. klassile

17detsember
III advendihommik. Külas Jõhvi Kultuuri- ja Huvikeskuse näitering etendusega "Jõuluvana kodu jõulud"

19detsember
Räätsamatk (6.-9. kl)

19detsember
Jõulupidu (1.-5.kl)

20detsember
Jõuluaktus ja pidulik jõulusöök


02jaanuar
Vaikuseminutite koolitus (õpetajad)

08jaanuar
Keemia õpituba Iisaku Gümnaasiumis (9.kl)

10jaanuar
Külas 60 inglise keele õpetajat erinevatest riikidest

14jaanuar
Õppeprogramm "Alutaguse sümbolid" Iisaku Kihelkonna Muuseumis (5.kl)

15jaanuar
Rakvere teatri etendus Jõhvi Kontserdimajas "Paunvere poiste igavene kevade" (7.-9. kl)




01veebruar
Alutaguse valla haridusasutuste hoolekogude koolitus Illukal

03veebruar
Projekt "Lugemisisu" (2.kl ja 3.kl)

04veebruar
Õppekäik "Kohalikud ettevõtted" (5.kl tutvub VR-Koda OÜ ja Prematest OÜ tööga.

05veebruar
Külas Sinimäe Põhikooli juhtkond


11veebruar
Chopin'i klaverikontsert mõisa saalis (5.-9. klass)

11veebruar
Maakondlik geograafia olümpiaad Jõhvi Vene Põhikoolis

12veebruar
Keemia õpituba Iisaku Gümnaasiumis (9.kl)

13veebruar
Esineb Miks Galvanovskis (Läti)



17veebruar
"Teeme ise muusikat" Jõhvi kontserdimajas

18veebruar
Õppekäik Alutaguse Juust OÜ-sse (5., 6., 8.kl)

18veebruar
Eesti nädal - looduse päev. Külas eesti filmitegija Ants Tammik



20veebruar
Eesti nädal - Eesti mäng (5.-9.kl)

20veebruar
Jõhvi Gümnaasiumi õppimisvõimaluste tutvustus (7.-8.kl)


21veebruar
Eesti nädal - Eesti Vabariigi 102. aastapäeva aktus. Eesti filmi päev.



04märts
Keemia õpituba Iisaku Gümnaasiumis (9.kl)


05märts
9. klasside tutvumispäev Iisaku Gümnaasiumis


10märts
Ettevõtlusküla õppemängud

11märts
Projekt "Lugemisisu" (2.kl ja 3.kl)





23märts
Külas Kristiina Kübarsepp Eestimaa Looduse Fondist "Konnad teel(t)" kampaania korraldaja - LÜKKUB EDASI

23märts
Entel- tentel 50 kontsert Jõhvi kontserdimajas - LÜKKUB EDASI

24märts
6.-7.kl näitering Ida-Virumaa Kooliteatrite Festivalil

24märts
Direktori ja hoolekogu esinaise vastuvõtt - - LÜKKUB EDASI

01aprill
Stiilipäev (veebipõhine) - naljakad peakatted


03aprill
Ida-Virumaa noorte kunstiturniir Kohtla-Järve Kultuurikeskuses - TOIMUB SÜGISEL 2020

06-10
aprill
Nordplus projekt Vilniuses LÜKKUB EDASI



16aprill
Kevadkontsert LÜKKUB EDASI


22aprill
Alutaguse valla õpetajate meetodite õpikojad (Illukal) - LÜKKUB EDASI


30aprill
Ida-Viru maakonna üldhariduskoolide IV teatripäev LÜKKUB EDASI

09juuni
2019/20 õa viimane koolipäev (1.- 8.kl)


12juuni
9. klassi lõpuaktus kell 12.00
I trimester(33)

10september
2. klassi õppekäik Alutaguse juustuvabrikusse

15september
4.klassi matemaatika tasemetöö

16september
7.klassi matemaatika tasemetöö

17september
1. kl õppekäik Tagavälja tallu


21september
Teadlaste Öö Festivali töötoad


23september
TÖF-i õpilaslaat ja teadusteater

28september
1.-2. kl ja 3.-4.kl õppekäik Kohtla- Nõmmele (KIK)


28september
4.klassi eesti keele tasemetöö

29september
Rahvastepalliturniir algklassidele

30september
7.klassi eesti keele tasemetöö

30september
ANM murdmaajooks ja pendelteatejooks Iisakus



04-05
oktoober
7. klassi loodusõpetuse kirjalik tasemetöö



06oktoober
4.klassi loodusõpetuse tasemetöö


11-12
oktoober
7.-9. klassi õppekäik (Silma õpikoda ja Tallinna loomaaed)

14-19
oktoober
ERASMUS+ projektireis Tonbridge'i

21oktoober
Entel-Tentel 50 (2.-5.kl Jõhvi Kontserdimajas)



03november
5.-6. klassi KIK õppekäik Särghaua õppekeskusesse

10november
3.kl mardi- ja kadritrallil Kukruse Polaarmõisas

16-19
november
Nordplus projekti "Digital Creative Education" virtuaalne kohtumine

24november
2. klassi kadripäev Iisaku Muuseumis

26november
Loeng "“Noortele turvalistest suhetest” (7.-8.kl)

II trimester(15)
05detsember
Jõuluaja alguse tähistamine Kurtnal


07detsember
Loeng Euroopa angerjast 7. klassile

09detsember
Lugemisisu programm. Külas Jaana Toss (2.-3.kl)


17detsember
3. ja 4.klass Noorsooteatris ja Tallinna jõuluturul


21detsember
Päkapikkude töötoad 1.-4. klassile





15jaanuar
Alutaguse valla haridusasutuste hoolekogude ja haridusjuhtide koolitus

19jaanuar
Ajaloo olümpiaad 7. klassile

20jaanuar
Talvematk 4.-6. klassi õpilastele
II trimester
III trimester
28märts
3. kl Kukruse Polaarmõisas teatripäeval. Etendus "Kunksmoor"