Põhiharidus

Filtreeri

Kõik Õpetajad koolis Juhtkond

Ametikoht
 

Anneli Dietrich

Ajalugu
Füüsika, keemia, bioloogia
Inimeseõpetus
anneli.dietrich@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, neljapäev 7. tund

Margo Ait

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
margo.ait@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 7.tund

Irja Annus

Kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus
irja.annus@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 7. ja 8.tund

Heli Ekštein

Klassiõpetaja
Õppekirjanduse koordinaator
heli.ekstein@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 5.tund

Reet Ernits

Ajalugu, inglise keel
reet.ernits@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 8.tund

Kristi Klaamann

Eesti keel, kirjandus
Ühiskonnaõpetus, karjääriõpetus
kristi.klaamann@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga

Karmen Kull

Matemaatika, arvutiõpetus
karmen.kull@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga

Emilia Landra

Geograafia
Vene keel
emilia.landra@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 7.tund

Piia Otti

Klassiõpetaja
piia.otti@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, reede 6.tund

Marko Pärn

Kehaline kasvatus
marko.parn@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 7.tund

Raili Tamm

Eesti keel, kirjandus
raili.tamm@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, reede kell 8.00, teisipäev 7.tund

Jaanus Uustalu

Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
jaanus.uustalu@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga

Kristi Vaarmann

Klassiõpetaja
kristi.vaarmann@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 6.tund (4. ja 5.kl), teispäeval 6.tund (4.kl), kolmapäev 6.tund (5.kl)

Anneli Bogens

Direktor
+372 5885 5766
anneli.bogens@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-T kell 13 - 15. Muul ajal kokkuleppel.