Illuka Kool

Üldinfo
Parkimine

Parkimine lubatud kooli tähistatud parklas.

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Õpetajad koolis Õpetajad lasteaias Töötajad

Ametikoht
 
Juhtkond (4)

Anneli Bogens

Direktor
+372 5885 5766
anneli.bogens@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-T kell 13 - 15. Muul ajal kokkuleppel.

Airit Vaitmaa

Õppe- ja arendusjuht
+372 3366998
airit.vaitmaa@alutaguse.edu.ee


Ave Amor

Huvi-ja projektijuht
+372 3366980
ave.amor@alutaguse.edu.ee


Ilona Lass

Eripedagoog/ HEV koordinaator
ilona.lass@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

teisipäeviti 7.tund; kolmapäeviti 6.tund
Õpetajad koolis (19)

Aime Niineste

Logopeed
aime.niineste@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

neljapäeviti 7.tund;

Ilona Lass

Eripedagoog/ HEV koordinaator
Inimeseõpetus
ilona.lass@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

teisipäeviti 7.tund; kolmapäeviti 6.tund

Heli Ekštein

Klassiõpetaja
Õppekirjanduse koordinaator
heli.ekstein@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 5.tund

Piia Otti

Klassiõpetaja
piia.otti@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev, reede 6.tund

Jaanus Uustalu

Klassiõpetaja
Pikapäevarühma kasvataja
jaanus.uustalu@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga

Kristi Vaarmann

Klassiõpetaja
kristi.vaarmann@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 6.tund (4. ja 5.kl), teispäeval 6.tund (4.kl), kolmapäev 6.tund (5.kl)

Karmen Kull

Matemaatika, arvutiõpetus
karmen.kull@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga

Emilia Landra

Geograafia
Vene keel
emilia.landra@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 7.tund

Anneli Dietrich

Ajalugu
Füüsika, keemia, bioloogia
Inimeseõpetus
anneli.dietrich@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev, neljapäev 7. tund

Irja Annus

Kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus
irja.annus@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Neljapäev 7. ja 8.tund

Margo Ait

Töö- ja tehnoloogiaõpetus
margo.ait@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kolmapäev 7.tund

Marko Pärn

Kehaline kasvatus
marko.parn@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Esmaspäev 7.tund

Kristi Klaamann

Eesti keel, kirjandus
Ühiskonnaõpetus, karjääriõpetus
kristi.klaamann@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Kokkuleppel õpetajaga

Ave Amor

Kehaline kasvatus
ave.amor@alutaguse.edu.ee


Raili Tamm

Eesti keel, kirjandus
raili.tamm@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev, reede kell 8.00, teisipäev 7.tund

Reet Ernits

Ajalugu, inglise keel
reet.ernits@alutaguse.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Teisipäev 8.tund

Peeter Priks

Muusika
peeter.priks@alutaguse.edu.ee


Anastassia Zapletnjuk

Õpetaja
Põhikooli mitme aine õpetaja
anastassia.zapletnjuk@alutaguse.edu.ee


Kaja Kama

Ajalugu
Pikapäevarühma kasvataja
Põhikooli mitme aine õpetaja
kaja.kama@alutaguse.edu.ee

Õpetajad lasteaias (12)

Aime Niineste

Logopeed
aime.niineste@alutaguse.edu.ee


Karin Tartlan

Lasteaia õpetaja
karin.tartlan@alutaguse.edu.ee


Tiina-Irina Jõesaar

Lasteaia õpetaja
tiina-irina.joesaar@alutaguse.edu.ee


Merike Puur

Lasteaia õpetaja
merike.puur@alutaguse.edu.ee


Svetlana Asper

Lasteaia õpetaja
svetlana.asper@alutaguse.edu.ee


Ingrid Sternhof

Lasteaia õpetaja
ingrid.tooma@alutaguse.edu.ee


Külli Raidma

Lasteaia õpetaja assistent


Tiina Nutov

Muusika
tiina.nutov@alutaguse.edu.ee


Marko Pärn

Liikumisõpetaja
marko.parn@alutaguse.edu.ee


Elve Kilk

Lasteaia õpetaja abi


Rita Kilp

Lasteaia õpetaja abi


Piret Rodionov

Lasteaia õpetaja abi

Töötajad (11)

Annika Saar

Juhiabi-haldusspetsialist
372 5855 6804
372 33 66 999
annika.saar@alutaguse.edu.ee


Ene Raudar

Mõisakompleksi administraator
+372 5189129
ene.raudar@alutaguse.edu.ee


Jüri Kasemaa

Majahoidja


Kairi Anton

Kokk
kairi.anton@alutaguse.edu.ee


Ljudmilla Vinkler

Abikokk


Heli Kops

Köögitööline


Sirje Rego

Köögitööline


Jelena Glazkova

Koristaja


Jelizaveta Vähk

Koristaja
+37253825087


Madli-Mary Peterson

Koristaja


Marina Milova

Koristaja

Illuka Kool

Üldinfo
Parkimine

Parkimine lubatud kooli tähistatud parklas.

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.