Uudised

ERASMUS+ "Future Skills Future Citizens" projektikohtumine: milliseid oskusi me tulevikus vajame? 12. mai


Kui eelmisel nädalal olime Nordplus projektiga seoses Vilniuses, siis sel nädalal võõrustasime projekti "Future Skills Future Citizens" raames Erasmus+ partnerkoolide õpetajad Suurbritanniast, Saksamaalt ja Hispaaniast. Kui eelnevatel kohtumisel oleme peamiselt võrrelnud ja vaadelnud, kuidas käsitletakse PSHE-ga (Personal, Social, Health and Economic education) seotud teemasid erinevates riikides, siis sel korral võtsime töötubades fookusesse vajalikud teadmised, oskused ja pädevused tulevikus.

Loomulikult leidsime aega armastele külalistele ka kohalikku kultuuri ja vaatamisväärsuseid tutvustada. Tihe projektihooaeg meie koolis leiab oma jätku juba 7. juunil, kui lendame koos õpilastega Saksamaale, et külastada Gymnasium Brake-t.

Kui eelmisel nädalal olime Nordplus projektiga seoses Vilniuses, siis sel nädalal võõrustasime projekti "Future Skills Future Citizens" raames Erasmus+ partnerkoolide õpetajad Suurbritanniast, Saksamaalt ja Hispaaniast. Kui eelnevatel kohtumisel oleme peamiselt võrrelnud ja vaadelnud, kuidas käsitletakse PSHE-ga (Personal, Social, Health and Economic education) seotud teemasid erinevates riikides, siis sel korral võtsime töötubades fookusesse vajalikud teadmised, oskused ja pädevused tulevikus.

Loomulikult leidsime aega armastele külalistele ka kohalikku kultuuri ja vaatamisväärsuseid tutvustada. Tihe projektihooaeg meie koolis leiab oma jätku juba 7. juunil, kui lendame koos õpilastega Saksamaale, et külastada Gymnasium Brake-t.