Kõrvitsate kogumiskampaanias Tallinna Loomaaiale koguti neli kasti kõrvitsamaiust 23. oktoober

lluka Kooli eestvedamisel läheb Alutaguse vallast tänavu Tallinna loomaaia poole teele neli kasti kõrvitsamaiust.

Hiigelmarju toodi ja saadeti Kuremäelt, Kiiklast, Kalinalt, Iisakust ja veel mitmest Alutaguse valla nurgast, isegi Toila valla Täkumetsa külast kingiti kolm kõrvitsamürakat.

Kooli vanemate klasside õpilased ja õpetajad tegutsesid usinasti ladustamisel.

Peagi vurab kõrvitsakoorem pealinna poole. Aitäh kõigile loomaaia sõpradele, kes oma panuse andsid!

Peagi vurab kõrvitsakoorem pealinna poole, et 31.oktoobril toimuval kõrvitsapeol osaline olla. Loodame, et loomaaia asukad on ootel.

Kooli vanemate klasside õpilased ja õpetajad tegutsesid usinasti ladustamisel.