Uudised

Meie 1.-3. kl õpilased rahvastepalli võistlustel väga tublid 21. jaanuar


16.jaanuaril.2019 toimusid Jõhvi spordihallis rahvastepalli ja pallilahingu võistlused 1.-3. klassile.

Meie kool esines võistlustel edukalt, tüdrukute arvestuses saavutati I koht pallilahingus, rahvastepallis seekord II koht. Poisid saavutasid III koha pallilahingus ning rahvastepallis tuldi 5. kohale.

Võistkondadesse kuulusid: Anette Ahu, Mirta Rajas, Arina Golub, Anastassia Jakubovitš, Triin Kullus, Johanna Tasa, Veronika Terentjeva, Robin Konovalov, Konstantin Krupin, Kirill Kurtukov, Henri Purga, Sander Zapletnjuk, Aldo Valdur, Kirill Aleško, Alik Pronin. Tublid!

16.jaanuaril.2019 toimusid Jõhvi spordihallis rahvastepalli ja pallilahingu võistlused 1.-3. klassile.

Meie kool esines võistlustel edukalt, tüdrukute arvestuses saavutati I koht pallilahingus, rahvastepallis seekord II koht. Poisid saavutasid III koha pallilahingus ning rahvastepallis tuldi 5. kohale.

Võistkondadesse kuulusid: Anette Ahu, Mirta Rajas, Arina Golub, Anastassia Jakubovitš, Triin Kullus, Johanna Tasa, Veronika Terentjeva, Robin Konovalov, Konstantin Krupin, Kirill Kurtukov, Henri Purga, Sander Zapletnjuk, Aldo Valdur, Kirill Aleško, Alik Pronin. Tublid!