Contacts

The options apply automatically

Contact photo
Ave Amor

Mathematics

Kehaline kasvatus

Phone number +372 3366980 Email address ave.amor@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

K 14:20-15:05

Contact photo
Ilona Lass

Eripedagoog/ HEV koordinaator

Email address ilona.lass@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

T 14:20-15:05 K 13:20-14:05

Contact photo
Tatjana Juhkam

Klassiõpetaja

Lasteaia liikumisõpetaja

Email address tatjana.juhkam@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

K 13:20-14:05

Contact photo
Ave Amor

Mathematics

Kehaline kasvatus

Phone number +372 3366980 Email address ave.amor@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

K 14:20-15:05

Contact photo
Karina Palloson

History

Email address karina.palloson@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

N 13.20-15:05

Contact photo
Ilona Lass

Eripedagoog/ HEV koordinaator

Email address ilona.lass@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

T 14:20-15:05 ja K 13:20-14:05

Contact photo
Annika Neiland

Riikliku pilootprojekti „Professionaalne eestikeelne õpetaja põhikoolis“ õpetaja

Email address annika.neiland@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

T 14:15-15:00

Contact photo
Piia Otti

Klassiõpetaja

Email address piia.otti@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

N 13:20-15:05

Contact photo
Paul Kesküla

Ajalugu

Ühiskonnaõpetus

Email address paul.keskyla@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

K 14:15-15:00

Contact photo
Katrin Pool

Põhikooli mitme aine õpetaja

Email address katrin.pool@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

E 14:15- 15:15

Contact photo
Kristi Vaarmann

Klassiõpetaja

Email address kristi.vaarmann@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

T 14:20-15:05

Contact photo
Karmen Kull

Matemaatika

Email address karmen.kull@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

Kokkuleppel õpetajaga

Contact photo
Emilia Landra

Geograafia

Loodusõpetus

Vene keel

Email address emilia.landra@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

E 14:15- 15:15

Contact photo
Anneli Dietrich

Ajalugu

Füüsika, keemia, bioloogia

Inimeseõpetus

Loodusõpetus

Email address anneli.dietrich@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

T 14:15-15:15

Contact photo
Irja Annus

Kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus

Email address irja.annus@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

N 14:10-15:00

Contact photo
Margo Ait

Töö- ja tehnoloogiaõpetus

Email address margo.ait@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

E 14:15-15:15

Contact photo
Marko Pärn

Kehaline kasvatus

Email address marko.parn@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

N 14:10-15:00

Contact photo
Raili Tamm

Eesti keel, kirjandus

Email address raili.tamm@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

T 07:40-08:20

Contact photo
Reet Ernits

History

Saksa keel

Email address reet.ernits@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

T 14:15-15:30

Contact photo
Kaja Kama

Eesti keel, kirjandus

KiVa tund

Email address kaja.kama@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

E 13.20-15.05 T 13.20-15.05

Contact photo
Peeter Priks

Muusika

Email address peeter.priks@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

K 13:20-14:05

Contact photo
Anastassia Zapletnjuk

Riikliku pilootprojekti „Professionaalne eestikeelne õpetaja põhikoolis“ õpetaja

Email address anastassia.zapletnjuk@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

N 13:20-15:05

Contact photo
Karin Tartlan

Klassiõpetaja

Email address karin.tartlan@alutaguse.edu.ee

Consulations time:

E 13:20-14:05

Published 08.08.2018 Last changed 05.02.2024