Контакты

Опции применяются автоматически

Фото контактного лица
Anneli Bogens

Директор

Номер телефона +372 5885 5766 E-mail адрес anneli.bogens@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

E ja N 13:00-16:00

Фото контактного лица
Ave Amor

Математика

Kehaline kasvatus

Номер телефона +372 3366980 E-mail адрес ave.amor@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

K 14:20-15:05

Фото контактного лица
Ilona Lass

Eripedagoog/ HEV koordinaator

E-mail адрес ilona.lass@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

T 14:20-15:05 K 13:20-14:05

Фото контактного лица
Tatjana Juhkam

Klassiõpetaja

Lasteaia liikumisõpetaja

E-mail адрес tatjana.juhkam@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

K 13:20-14:05

Фото контактного лица
Ave Amor

Математика

Kehaline kasvatus

Номер телефона +372 3366980 E-mail адрес ave.amor@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

K 14:20-15:05

Фото контактного лица
Karina Palloson

История

E-mail адрес karina.palloson@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

N 13.20-15:05

Фото контактного лица
Ilona Lass

Eripedagoog/ HEV koordinaator

E-mail адрес ilona.lass@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

T 14:20-15:05 ja K 13:20-14:05

Фото контактного лица
Annika Neiland

Riikliku pilootprojekti „Professionaalne eestikeelne õpetaja põhikoolis“ õpetaja

E-mail адрес annika.neiland@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

T 14:15-15:00

Фото контактного лица
Piia Otti

Klassiõpetaja

E-mail адрес piia.otti@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

N 13:20-15:05

Фото контактного лица
Paul Kesküla

Ajalugu

Ühiskonnaõpetus

E-mail адрес paul.keskyla@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

K 14:15-15:00

Фото контактного лица
Katrin Pool

Põhikooli mitme aine õpetaja

E-mail адрес katrin.pool@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

E 14:15- 15:15

Фото контактного лица
Kristi Vaarmann

Klassiõpetaja

E-mail адрес kristi.vaarmann@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

T 14:20-15:05

Фото контактного лица
Karmen Kull

Matemaatika

E-mail адрес karmen.kull@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

Kokkuleppel õpetajaga

Фото контактного лица
Emilia Landra

Geograafia

Loodusõpetus

Vene keel

E-mail адрес emilia.landra@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

E 14:15- 15:15

Фото контактного лица
Anneli Dietrich

Ajalugu

Füüsika, keemia, bioloogia

Inimeseõpetus

Loodusõpetus

E-mail адрес anneli.dietrich@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

T 14:15-15:15

Фото контактного лица
Irja Annus

Kunstiõpetus, käsitöö ja kodundus

E-mail адрес irja.annus@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

N 14:10-15:00

Фото контактного лица
Margo Ait

Töö- ja tehnoloogiaõpetus

E-mail адрес margo.ait@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

E 14:15-15:15

Фото контактного лица
Marko Pärn

Kehaline kasvatus

E-mail адрес marko.parn@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

N 14:10-15:00

Фото контактного лица
Raili Tamm

Eesti keel, kirjandus

E-mail адрес raili.tamm@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

T 07:40-08:20

Фото контактного лица
Reet Ernits

История

Saksa keel

E-mail адрес reet.ernits@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

T 14:15-15:30

Фото контактного лица
Kaja Kama

Eesti keel, kirjandus

KiVa tund

E-mail адрес kaja.kama@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

E 13.20-15.05 T 13.20-15.05

Фото контактного лица
Peeter Priks

Muusika

E-mail адрес peeter.priks@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

K 13:20-14:05

Фото контактного лица
Anastassia Zapletnjuk

Riikliku pilootprojekti „Professionaalne eestikeelne õpetaja põhikoolis“ õpetaja

E-mail адрес anastassia.zapletnjuk@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

N 13:20-15:05

Фото контактного лица
Karin Tartlan

Klassiõpetaja

E-mail адрес karin.tartlan@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

E 13:20-14:05

Фото контактного лица
Tatjana Juhkam

Klassiõpetaja

Lasteaia liikumisõpetaja

E-mail адрес tatjana.juhkam@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

K 13:20-14:05

Фото контактного лица
Marelle Roos

Lasteaia õpetaja

E-mail адрес marelle.roos@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

Tööleping ajutiselt peatatud

Фото контактного лица
Marko Pärn

Lasteaia liikumisõpetaja

E-mail адрес marko.parn@alutaguse.edu.ee

Время консультаций:

N 14:10-15:00

Фото контактного лица
Elve Kilk

Lasteaia õpetaja abi

Фото контактного лица
Rita Kilp

Lasteaia õpetaja abi

Фото контактного лица
Piret Rodionov

Lasteaia õpetaja abi

Фото контактного лица
Kaisa Toome

Tugi- ja asendustöötaja

Опубликовано 08.08.2018 Дата последнего изменения 05.02.2024