Huviringid

Toetame oma koolis õpilaste iseseisvust, omaalgatust ja aktiivsust. Soovime, et tänu kooli huvitegevusele oleks noorel võimalus kogeda eduelamust ning tunnustust, mis võib kaasa tuua õppeedukuse või enesehinnagu tõusu. Tutvustame põnevaid vaba aja veetmise viise, viime läbi arendavaid huviringe ja korraldame praktilisi kogemusõppel ja aktiivsel kaasamisel põhinevaid üritusi!

Huvi- ja projektijuht Ave Amor
e-post: ave.amor@alutaguse.edu.ee

Huviringid alates 27. septembrist 2021.

Huviringid 2021/2022 õa

• Põhikool

Huvi- ja projektijuht Ave Amor
e-post: ave.amor@alutaguse.edu.ee

Huviringid alates 27. septembrist 2021.

Huviringid 2021/2022 õa

• Põhikool