Koolielu

Huviringid


Toetame oma koolis õpilaste iseseisvust, omaalgatust ja aktiivsust. Soovime, et tänu kooli huvitegevusele oleks noorel võimalus kogeda eduelamust ning tunnustust, mis võib kaasa tuua õppeedukuse või enesehinnagu tõusu. Tutvustame põnevaid vaba aja veetmise viise, viime läbi arendavaid huviringe ja korraldame praktilisi kogemusõppel ja aktiivsel kaasamisel põhinevaid üritusi!

Huvi- ja projektijuht Ave Amor
e-post: ave.amor@alutaguse.edu.ee

Huviringid alates 17.maist 2021.

KELLAAEG

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

5.tund 12.30 - 13.15

Vene keele ja kultuuriring (1.kl)

Õp Emilia Landra 

 

Inglise keele ring (1.kl) Õp Piia Otti 

Näitering (1.kl) Õp Piia Otti

 

6.tund 13.25 - 14.10

Vene keele ja kultuuriring (2.kl)

Õp Emilia Landra

Lauluring (3.kl) 

Õp Peeter Priks

Näitering (2.-4.kl)

Õp Piia Otti

Õues

Trummiring (3.kl)

Õp Peeter Priks

Vene keele ja kultuuriring (2.kl)

Õp Emilia Landra

Noored Kotkad (2.-6.kl) Aivar Helstein Õues

Rahvatants (1.-2.kl)

Õp Kaja Kama

7.tund 14.20 - 15.05

Näitering (5.-6.kl) Õp Piia Otti

Õues

Pallimänguring (1.-3.kl)

Õp Marko Pärn

Õues

 

Pallimänguring (4.-6.kl)

Õp Marko Pärn

Õues

 

 

Lauluring (1.kl)  Õp Peeter Priks

Näitering (7.-9.kl)

õp Piia Otti

Õues

8.tund 15.15 - 16.00

Trummiring 5.kl)

Õp Peeter Priks

Trummiring (3.kl)

Õp Peeter Priks

 

 

 

Lasteaed

  JUHENDAJA AEG OSALEJAD
Inglise keel Merike Puur K 9.00 - 9.30        Naerupallid
Pilliring Tiina Nutov T 15.00 - 15.30 Musirullid
Pilliring Tiina Nutov T 15.30 - 16.00 Naerupallid

Huviringid 2020/2021 õa

  • Põhikool
AEG ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE
5.tund 12.30 - 13.15   Inglise keele ring (1.kl) Õp Piia Otti   Näitering (1.kl) õp Piia Otti  
6.tund 13.25 - 14.10 Vene keele ja kultuuriring (1.-5.kl) Õp Emilia Landra Lauluring (1.-3.kl)  Õp Peeter Priks Näitering (2.-4.kl) õp Piia Otti Trummiring (3.-4.kl) Õp Peeter Priks Vene keele ja kultuuriring (1.-5.kl) Õp Emilia Landra
Noored Kotkad (2.-6.kl) Aivar Helstein Rahvatants (1.-2.kl) Õp Kaja Kama
7.tund 14.20 - 15.05 Näitering (5.-6.kl) õp Piia Otti Rahvatants (3.-6.kl) Õp Kaja Kama   Pallimänguring (4.-6.kl) Õp Marko Pärn  
 
Lauluring (1.-3.kl)  Õp Peeter Priks Pallimänguring (1.-3.kl) Õp Marko Pärn Näitering (7.-9.kl) õp Piia Otti
8.tund 15.15 - 16.00 Trummiring (5.-6.kl) Õp Peeter Priks Trummiring (7.-9.kl) Õp Peeter Priks      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Toetame oma koolis õpilaste iseseisvust, omaalgatust ja aktiivsust. Soovime, et tänu kooli huvitegevusele oleks noorel võimalus kogeda eduelamust ning tunnustust, mis võib kaasa tuua õppeedukuse või enesehinnagu tõusu. Tutvustame põnevaid vaba aja veetmise viise, viime läbi arendavaid huviringe ja korraldame praktilisi kogemusõppel ja aktiivsel kaasamisel põhinevaid üritusi!

Huvi- ja projektijuht Ave Amor
e-post: ave.amor@alutaguse.edu.ee

Huviringid alates 17.maist 2021.

Lasteaed

  JUHENDAJA AEG OSALEJAD
Inglise keel Merike Puur K 9.00 - 9.30        Naerupallid
Pilliring Tiina Nutov T 15.00 - 15.30 Musirullid
Pilliring Tiina Nutov T 15.30 - 16.00 Naerupallid

Huviringid 2020/2021 õa

  • Põhikool
AEG ESMASPÄEV TEISIPÄEV KOLMAPÄEV NELJAPÄEV REEDE
5.tund 12.30 - 13.15   Inglise keele ring (1.kl) Õp Piia Otti   Näitering (1.kl) õp Piia Otti  
6.tund 13.25 - 14.10 Vene keele ja kultuuriring (1.-5.kl) Õp Emilia Landra Lauluring (1.-3.kl)  Õp Peeter Priks Näitering (2.-4.kl) õp Piia Otti Trummiring (3.-4.kl) Õp Peeter Priks Vene keele ja kultuuriring (1.-5.kl) Õp Emilia Landra
Noored Kotkad (2.-6.kl) Aivar Helstein Rahvatants (1.-2.kl) Õp Kaja Kama
7.tund 14.20 - 15.05 Näitering (5.-6.kl) õp Piia Otti Rahvatants (3.-6.kl) Õp Kaja Kama   Pallimänguring (4.-6.kl) Õp Marko Pärn  
 
Lauluring (1.-3.kl)  Õp Peeter Priks Pallimänguring (1.-3.kl) Õp Marko Pärn Näitering (7.-9.kl) õp Piia Otti
8.tund 15.15 - 16.00 Trummiring (5.-6.kl) Õp Peeter Priks Trummiring (7.-9.kl) Õp Peeter Priks      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KELLAAEG

ESMASPÄEV

TEISIPÄEV

KOLMAPÄEV

NELJAPÄEV

REEDE

5.tund 12.30 - 13.15

Vene keele ja kultuuriring (1.kl)

Õp Emilia Landra 

 

Inglise keele ring (1.kl) Õp Piia Otti 

Näitering (1.kl) Õp Piia Otti

 

6.tund 13.25 - 14.10

Vene keele ja kultuuriring (2.kl)

Õp Emilia Landra

Lauluring (3.kl) 

Õp Peeter Priks

Näitering (2.-4.kl)

Õp Piia Otti

Õues

Trummiring (3.kl)

Õp Peeter Priks

Vene keele ja kultuuriring (2.kl)

Õp Emilia Landra

Noored Kotkad (2.-6.kl) Aivar Helstein Õues

Rahvatants (1.-2.kl)

Õp Kaja Kama

7.tund 14.20 - 15.05

Näitering (5.-6.kl) Õp Piia Otti

Õues

Pallimänguring (1.-3.kl)

Õp Marko Pärn

Õues

 

Pallimänguring (4.-6.kl)

Õp Marko Pärn

Õues

 

 

Lauluring (1.kl)  Õp Peeter Priks

Näitering (7.-9.kl)

õp Piia Otti

Õues

8.tund 15.15 - 16.00

Trummiring 5.kl)

Õp Peeter Priks

Trummiring (3.kl)

Õp Peeter Priks