Põhiharidus

Pikapäevarühm

Päevakava:

12.15 - 13.15 Joonistamine, lugemine, lauamängude mängimine jms. 

13.15 - 14.15 Oode 1.-3.kl õpilastele. Aktiivne tegevus vastavalt ilmastikutingimustele õues või ruumis. 

14.15–15.15 Oode 4.kl õpilastele. Õppimise tund // osalemine huviringides // joonistamine, lugemine, lauamängude mängimine jms. 

15.15–16.15 õppimise tund //  osalemine huviringides // joonistamine, lugemine, lauamängude mängimine jms. 


Pikapäeva rühma tunniplaan alates 2.september 2021:

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

12.30 – 13.15

1.kl Sandra Linder 

2.kl Katrin Pool

1.kl Karin Tartlan

2.kl Peeter Priks

1.kl Sandra Linder

2.kl Marko Pärn

1.kl Sandra Linder

----

13.15 – 14.15

1.kl Sandra Linder

2.kl Katrin Pool

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Karin Tartlan

2.kl Katrin Pool

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Sandra Linder

2.kl Karin Tartlan

3.-4.kl Marko Pärn

1.kl Ene Raudar

2.kl Karin Tartlan

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Ene Raudar

2.kl Karin Tartlan

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

14.15 – 15.15

1.kl Karin Tartlan

2.kl Peeter Priks

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Karin Tartlan

2.kl Marko Pärn

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Ene Raudar

2.kl Katrin Pool

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Ene Raudar

2.kl Karin Tartlan

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

---

15.15 – 16.15

1.kl Peeter Priks

2.kl Ene Raudar

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Peeter Priks

2.kl Katrin Pool

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Ene Raudar

2.kl Katrin Pool

3.-4.kl Peeter Priks

1.kl Marko Pärn

2.kl Ene Raudar

3.-4.kl Peeter Priks

---

Pikapäeva rühma tunniplaan alates 2.september 2021:

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

12.30 – 13.15

1.kl Sandra Linder 

2.kl Katrin Pool

1.kl Karin Tartlan

2.kl Peeter Priks

1.kl Sandra Linder

2.kl Marko Pärn

1.kl Sandra Linder

----

13.15 – 14.15

1.kl Sandra Linder

2.kl Katrin Pool

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Karin Tartlan

2.kl Katrin Pool

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Sandra Linder

2.kl Karin Tartlan

3.-4.kl Marko Pärn

1.kl Ene Raudar

2.kl Karin Tartlan

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Ene Raudar

2.kl Karin Tartlan

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

14.15 – 15.15

1.kl Karin Tartlan

2.kl Peeter Priks

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Karin Tartlan

2.kl Marko Pärn

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Ene Raudar

2.kl Katrin Pool

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Ene Raudar

2.kl Karin Tartlan

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

---

15.15 – 16.15

1.kl Peeter Priks

2.kl Ene Raudar

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Peeter Priks

2.kl Katrin Pool

3.-4.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Ene Raudar

2.kl Katrin Pool

3.-4.kl Peeter Priks

1.kl Marko Pärn

2.kl Ene Raudar

3.-4.kl Peeter Priks

---