Põhiharidus

Pikapäevarühm

Päevakava:

12.15 - 13.15 Joonistamine, lugemine, lauamängude mängimine jms. 

13.15 - 14.15 Oode 1.-2.kl õpilastele. Aktiivne tegevus vastavalt ilmastikutingimustele õues või ruumis. 

14.15–15.15 Oode 3.-5.kl õpilastele. Õppimise tund // osalemine huviringides // joonistamine, lugemine, lauamängude mängimine jms. 

15.15–16.15 õppimise tund //  osalemine huviringides // joonistamine, lugemine, lauamängude mängimine jms. 


Pikapäeva rühma tunniplaan alates 1.september 2020:

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

12.30 – 13.15

1.kl Anastassia Zapletnjuk

---

1.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Anastassia Zapletnjuk

1.-2.kl Ene Raudar

13.15 – 14.15

1.-2.kl Anastassia Zapletnjuk

3.-5.kl Kaja Kama

1.-2.kl Anastassia Zapletnjuk

3.-4.kl Jaanus Uustalu

1.-2.kl Anastassia Zapletnjuk

3.-4.kl Kaja Kama

1.-2.kl Anastassia Zapletnjuk

3.-4.kl Jaanus Uustalu

1.-2.kl Ene Raudar

3.-5.kl Jaanus Uustalu

14.15 – 15.15

1.-2.kl Anastassia Zapletnjuk

3.-5.kl Ene Raudar

1.-2.kl Anastassia Zapletnjuk

3.-5.kl Jaanus Uustalu

1.-2.kl Anastassia Zapletnjuk

3.-5.kl Kaja Kama

1.-2.kl Anastassia Zapletnjuk

3.-5.kl Ene Raudar

---

15.15 – 16.15

1.-2.kl Ene Raudar

3.-5.kl Kaja Kama

1.-2.kl Jaanus Uustalu

3.-5.kl Kaja Kama

1.-2.kl Ene Raudar

3.-5.kl Kaja Kama

1.-2.kl Ene Raudar

3.-5.kl Jaanus Uustalu

---

Pikapäeva rühma tunniplaan alates 1.september 2020:

 

Esmaspäev

Teisipäev

Kolmapäev

Neljapäev

Reede

12.30 – 13.15

1.kl Anastassia Zapletnjuk

---

1.kl Anastassia Zapletnjuk

1.kl Anastassia Zapletnjuk

1.-2.kl Ene Raudar

13.15 – 14.15

1.-2.kl Anastassia Zapletnjuk

3.-5.kl Kaja Kama

1.-2.kl Anastassia Zapletnjuk

3.-4.kl Jaanus Uustalu

1.-2.kl Anastassia Zapletnjuk

3.-4.kl Kaja Kama

1.-2.kl Anastassia Zapletnjuk

3.-4.kl Jaanus Uustalu

1.-2.kl Ene Raudar

3.-5.kl Jaanus Uustalu

14.15 – 15.15

1.-2.kl Anastassia Zapletnjuk

3.-5.kl Ene Raudar

1.-2.kl Anastassia Zapletnjuk

3.-5.kl Jaanus Uustalu

1.-2.kl Anastassia Zapletnjuk

3.-5.kl Kaja Kama

1.-2.kl Anastassia Zapletnjuk

3.-5.kl Ene Raudar

---

15.15 – 16.15

1.-2.kl Ene Raudar

3.-5.kl Kaja Kama

1.-2.kl Jaanus Uustalu

3.-5.kl Kaja Kama

1.-2.kl Ene Raudar

3.-5.kl Kaja Kama

1.-2.kl Ene Raudar

3.-5.kl Jaanus Uustalu

---