Koolielu

Saavutused


ÕPILASVÕISTLUSED JA AINEOLÜMPIAADID:

2020/2021 õa

  • Ida-Viru maakondlik esseekonkurss "Ida-Virumaa - minu koht, minu inimesed" (8.06.2021)

I koht Sofja Nazarenko (9.kl)

  • Ida-Viru maakondlik vene keele viktoriin (31.05.2021)

I koht Anastassija Romanenko (7.kl)

  • Ida-Viru maakonna geograafia olümpiaad (9.02.2021)

I koht Herta Rajas (7.kl)

III koht Kirke Otti (8.kl)

Juhendaja: õp Emilia Landra

  • Jõhvi laste ja noorte lauluvõistlus "Jõhvi laulukevad´2020" (15.11.2020 Jõhvi)

II koht (9-10 aastased) Kerto Vinkler (4.kl)

Juhendaja: Küllike Šapovalov

  • Lauluvõistlus "Viisiratas" (21.11.2020 Iisaku)

I koht (8-10 aastased) Kerto Vinkler (4.kl)

Juhendaja: Küllike Šapovalov

2019/2020 õa saavutused õpilasvõistlustel

2018/2019 õa saavutused õpilasvõistlustel

***

SPORT: 

2021/2022 õa

Eesti murdmaasuusatamise meistrivõistlused teatesõidud (19.03.2022 Mõedaku Spordikeskus)

Naiste teatesõit II koht. Naiskonda kuulusid Anette Ahu (6.kl) ja Herta Rajas (8.kl)

Eesti noorte ja juunioride murdmaasuusatamise meistrivõistlused teatesõidud (12.03.2022 Lähte)

 I koht (N16) vanuseklassis. Võistkonda kuulusid Anette Ahu (6.kl) ja Herta Rajas (8.kl)

 

Ida- Virumaa põhikoolide suusapäev vabatehnika ühisstart (10.03.2022 Pannjärve)

III koht Kaisa Kivend (5.kl)

II koht Mirta Rajas (6.kl)

I koht Herta Rajas (8.kl)

II koht Karel Vähk (8.kl)

 

Alutaguse Noorte Mängud vabatehnika eraldistart (15.02.2022 Pannjärve)

I koht Ronja Rajas (3.kl)

II koht Teisi Kivend (3.kl)

III koht Eliisabet Grinfeld (2.kl)

II koht Kaisa Kivend (5.kl)

I koht Anette Ahu (6.kl)

II koht Mirta Rajas (6.kl)

I koht Herta Rajas (8.kl)

II koht Karel Vähk (8. kl)

 

Suusatamise Alexela noortesarja IV etapp suusakross (27.02.2022 Tamsalu)

I koht (N13) Anette Ahu (6.kl)

Suusatamise Alexela noortesarja III etapp klassikatehnika eraldistardis (05.02.2022 Otepää, Tehvandi spordikeskus)

II koht (N13) Anette Ahu (6.kl)

III koht (N13) Mirta Rajas (6. kl)

Suusatamise Alexela noortesarja II etapp klassikatehnika sprint (08.01.2022 Valgehobusemäe, Albu)

II koht (N13) Anette Ahu (6.kl)

III koht (N13) Mirta Rajas (6. kl)

IIi koht (N16) Herta Rajas (8.kl)

Suusatamise Alexela noortesarja I etapp vabatehnika eraldistardis (18.12.2021 Haanja)

II koht (N13) Anette Ahu (6.kl)

II koht (N16) Herta Rajas (8.kl)

 

 

2020/2021 õa

  • Suusatamise Alexela noortesarja IV etapp suusakross (27.02.2021 Lähte, Tartumaa)

I koht (N12) Anette Ahu (5.kl)

II koht (N12) Mirta Rajas (5.kl)

II koht (N14) Herta Rajas (7.kl)

  • Suusatamise Alexela noortesarja III etapp klassika ühisstardid (14.02.2021 Valgehobusemäe, Albu)

I koht (N12) Anette Ahu (5.kl)

III koht (N12) Mirta Rajas (5.kl)

II koht (N14) Herta Rajas (7.kl)

  • Suusatamise Alexela noortesarja II etapp klassika eraldistardid (30.01.2021 Haanja)

I koht (N12) Mirta Rajas (5.kl)

III koht (N12) Anette Ahu (5.kl)

III koht (N14) Herta Rajas (7.kl)

  • Suusatamise Alexela noortesarja I etapp vabatehnika eraldistardid (24.01.2021 Tamsalu)

I koht (N12) Anette Ahu (5.kl)

II koht (N12) Mirta Rajas (5.kl)

II koht (N14) Herta Rajas (7.kl)

  • Suusatamise eraldistardist klassika distants (17.01.2021 Tehvandi spordikeskus)

III koht (N16) Herta Rajas (7.kl)

  • Eviko Suusarulli viimane etapp (jooks + vabatehnikas rullsuusatamine) (26.09.2020 Otepää)

II koht (N12) Anette Ahu (5.kl)

III koht (N12) Mirta Rajas (5.kl)

  • Eviko Suusarulli koondarvestuse edukamad:

I koht (N12) Anette Ahu (5.kl)

II koht  (N12) Mirta Rajas (5.kl)

  • Võru Open 2020 sulgpalli turniir (25.10.2020 Võru)

I koht Sander Zapletnjuk (5.kl)

  • Lasteturniir vabastiilis maadluses „Nublust Nabiks“ 3 etapp (10.10.2020 Türi)

II koht (kuni 68 kg) Vlad Ryabtsev (7.kl)

  • Lasteturniir vabas stiilis maadluses „Nublust Nabiks“ 4 etapp (23.10.2020 Tääksi)

II koht (kuni 68 kg) Vlad Ryabtsev (7.kl)

Osalejate koguarv oli 95 noort maadlejat 13 maadlusklubist Eestis.

  • Alutaguse Noorte Mängud murdmaajooksus (4.11.2020 Pannjärve)

I koht Illuka Kool (446 punkti)

Individuaalselt saavutasid auhinnalisi kohti:

I koht Mirta Rajas (5.kl)

I koht Herta Rajas (7.kl)

I koht Karel Vähk (7.kl)

III koht Anette Ahu (5.kl)

III koht Teisi Kivend (2.kl)

2019/2020 õa saavutused spordis

2018/2019 õa saavutused spordis

 

 

ÕPILASVÕISTLUSED JA AINEOLÜMPIAADID:

2020/2021 õa

  • Ida-Viru maakondlik esseekonkurss "Ida-Virumaa - minu koht, minu inimesed" (8.06.2021)

I koht Sofja Nazarenko (9.kl)

  • Ida-Viru maakondlik vene keele viktoriin (31.05.2021)

I koht Anastassija Romanenko (7.kl)

  • Ida-Viru maakonna geograafia olümpiaad (9.02.2021)

I koht Herta Rajas (7.kl)

III koht Kirke Otti (8.kl)

Juhendaja: õp Emilia Landra

  • Jõhvi laste ja noorte lauluvõistlus "Jõhvi laulukevad´2020" (15.11.2020 Jõhvi)

II koht (9-10 aastased) Kerto Vinkler (4.kl)

Juhendaja: Küllike Šapovalov

  • Lauluvõistlus "Viisiratas" (21.11.2020 Iisaku)

I koht (8-10 aastased) Kerto Vinkler (4.kl)

Juhendaja: Küllike Šapovalov

2019/2020 õa saavutused õpilasvõistlustel

2018/2019 õa saavutused õpilasvõistlustel

***

SPORT: 

2021/2022 õa

Eesti murdmaasuusatamise meistrivõistlused teatesõidud (19.03.2022 Mõedaku Spordikeskus)

Naiste teatesõit II koht. Naiskonda kuulusid Anette Ahu (6.kl) ja Herta Rajas (8.kl)

Eesti noorte ja juunioride murdmaasuusatamise meistrivõistlused teatesõidud (12.03.2022 Lähte)

 I koht (N16) vanuseklassis. Võistkonda kuulusid Anette Ahu (6.kl) ja Herta Rajas (8.kl)

 

Ida- Virumaa põhikoolide suusapäev vabatehnika ühisstart (10.03.2022 Pannjärve)

III koht Kaisa Kivend (5.kl)

II koht Mirta Rajas (6.kl)

I koht Herta Rajas (8.kl)

II koht Karel Vähk (8.kl)

 

Alutaguse Noorte Mängud vabatehnika eraldistart (15.02.2022 Pannjärve)

I koht Ronja Rajas (3.kl)

II koht Teisi Kivend (3.kl)

III koht Eliisabet Grinfeld (2.kl)

II koht Kaisa Kivend (5.kl)

I koht Anette Ahu (6.kl)

II koht Mirta Rajas (6.kl)

I koht Herta Rajas (8.kl)

II koht Karel Vähk (8. kl)

 

Suusatamise Alexela noortesarja IV etapp suusakross (27.02.2022 Tamsalu)

I koht (N13) Anette Ahu (6.kl)

Suusatamise Alexela noortesarja III etapp klassikatehnika eraldistardis (05.02.2022 Otepää, Tehvandi spordikeskus)

II koht (N13) Anette Ahu (6.kl)

III koht (N13) Mirta Rajas (6. kl)

Suusatamise Alexela noortesarja II etapp klassikatehnika sprint (08.01.2022 Valgehobusemäe, Albu)

II koht (N13) Anette Ahu (6.kl)

III koht (N13) Mirta Rajas (6. kl)

IIi koht (N16) Herta Rajas (8.kl)

Suusatamise Alexela noortesarja I etapp vabatehnika eraldistardis (18.12.2021 Haanja)

II koht (N13) Anette Ahu (6.kl)

II koht (N16) Herta Rajas (8.kl)

 

 

2020/2021 õa

  • Suusatamise Alexela noortesarja IV etapp suusakross (27.02.2021 Lähte, Tartumaa)

I koht (N12) Anette Ahu (5.kl)

II koht (N12) Mirta Rajas (5.kl)

II koht (N14) Herta Rajas (7.kl)

  • Suusatamise Alexela noortesarja III etapp klassika ühisstardid (14.02.2021 Valgehobusemäe, Albu)

I koht (N12) Anette Ahu (5.kl)

III koht (N12) Mirta Rajas (5.kl)

II koht (N14) Herta Rajas (7.kl)

  • Suusatamise Alexela noortesarja II etapp klassika eraldistardid (30.01.2021 Haanja)

I koht (N12) Mirta Rajas (5.kl)

III koht (N12) Anette Ahu (5.kl)

III koht (N14) Herta Rajas (7.kl)

  • Suusatamise Alexela noortesarja I etapp vabatehnika eraldistardid (24.01.2021 Tamsalu)

I koht (N12) Anette Ahu (5.kl)

II koht (N12) Mirta Rajas (5.kl)

II koht (N14) Herta Rajas (7.kl)

  • Suusatamise eraldistardist klassika distants (17.01.2021 Tehvandi spordikeskus)

III koht (N16) Herta Rajas (7.kl)

  • Eviko Suusarulli viimane etapp (jooks + vabatehnikas rullsuusatamine) (26.09.2020 Otepää)

II koht (N12) Anette Ahu (5.kl)

III koht (N12) Mirta Rajas (5.kl)

  • Eviko Suusarulli koondarvestuse edukamad:

I koht (N12) Anette Ahu (5.kl)

II koht  (N12) Mirta Rajas (5.kl)

  • Võru Open 2020 sulgpalli turniir (25.10.2020 Võru)

I koht Sander Zapletnjuk (5.kl)

  • Lasteturniir vabastiilis maadluses „Nublust Nabiks“ 3 etapp (10.10.2020 Türi)

II koht (kuni 68 kg) Vlad Ryabtsev (7.kl)

  • Lasteturniir vabas stiilis maadluses „Nublust Nabiks“ 4 etapp (23.10.2020 Tääksi)

II koht (kuni 68 kg) Vlad Ryabtsev (7.kl)

Osalejate koguarv oli 95 noort maadlejat 13 maadlusklubist Eestis.

  • Alutaguse Noorte Mängud murdmaajooksus (4.11.2020 Pannjärve)

I koht Illuka Kool (446 punkti)

Individuaalselt saavutasid auhinnalisi kohti:

I koht Mirta Rajas (5.kl)

I koht Herta Rajas (7.kl)

I koht Karel Vähk (7.kl)

III koht Anette Ahu (5.kl)

III koht Teisi Kivend (2.kl)

2019/2020 õa saavutused spordis

2018/2019 õa saavutused spordis