Uudised

Alutaguse Noorte Mängude suusavõistlusel olid meie kooli õpilased väga edukad! 15. veebruar


Täna Pannjärvel toimunud Alutaguse Noorte Mängude suusavõistlusel saavutasid meie kooli õpilased suurepäraseid kohti. 1.-3. klassi tüdrukute arvestuses oli Ronja Rajas esimene, Teisi Kivend teine ja Eliisabet Grinfeld kolmas. 4.-5. klassi tüdrukute arvestuses oli Kaisa Kivend teine.  6.-7. klassi tüdrukute arvestuses oli Anette Ahu esimene ja Mirta Rajas teine. 8.-9. klasside tüdrukute arvestuses oli Herta Rajas esimene. 8.-9. klasside poiste seas saavutas Karel Vähk teise koha.

Palju õnne ja suur tänu kõikidele osalejatele!

Täna Pannjärvel toimunud Alutaguse Noorte Mängude suusavõistlusel saavutasid meie kooli õpilased suurepäraseid kohti. 1.-3. klassi tüdrukute arvestuses oli Ronja Rajas esimene, Teisi Kivend teine ja Eliisabet Grinfeld kolmas. 4.-5. klassi tüdrukute arvestuses oli Kaisa Kivend teine.  6.-7. klassi tüdrukute arvestuses oli Anette Ahu esimene ja Mirta Rajas teine. 8.-9. klasside tüdrukute arvestuses oli Herta Rajas esimene. 8.-9. klasside poiste seas saavutas Karel Vähk teise koha.

Palju õnne ja suur tänu kõikidele osalejatele!