Alutaguse valla koolide meetodite õpikojad Mäetagusel

Loomise kuupäev 25.04.2019

Koolivaheajal kogunesid Alutaguse valla ja paljude teiste koolide pedagoogid Mäetagusele, et saada osa 15-st õpitoast.

I sessioonis tehti Mäetaguse õpetajate juhendamisel seepi, mängiti kannelt, tutvuti robomatemaatika, metsloomade ja "Kiusamisest vabaks" programmiga ning liiguti nagu liikuma kutsuvas koolis. Lisaks kõigele sellele jagati kogemusi, kuidas toime tulla HEV-õpilastega ning kuidas kasutada digivahendeid inglise keele tunnis.

Päeva teise poole sisustasid Illuka ja Iisaku õpetajad õpitubadega, kus õpetati valmistama pelmeene ja puidust pilte, joonistati, räägiti mitteformaalsetest meetoditest keeleõppes, tehti selgeks kuidas tulla toime X-, Y- ja Z-põlvkonnaga, tutvuti ettevõtliku kooli ja Iisaku ning Illuka kodulooga.

Illuka Koolist viisid õpitubasid läbi Anneli Dietrich (pelmeenide tegemise töötuba), Margo Ait (töö- ja tehnoloogiatunni mitmekesistamine), Anneli Bogens (ettevõtliku tunni ülesehitus), Teivi Gabriel (multimeedia) ja Anastassia Zapletnjuk (koduloo õpetamine Illuka koolis).

Tallinna TV uudist Alutaguse valla koolide meetodite õpikodadest saab näha siin.link opens on new page

Viimati muudetud 25.04.2019.