Distantsõppe esimene nädal

Loomise kuupäev 20.03.2020

Käesolev nädal on toonud olukorra, kus on olnud ainult kaks võimalust: uju või upu.
Kuidas mõista, kas lastele antud koduse töö hulk on paras või liiga mahukas? Kas kogu klass saab uuest peatükist aru? Kuidas kiita, lohutada, abi pakkuda ja aru saada, kes abi vajab, kui pole võimalik õpilastele silma vaadata ja nende tundeid tajuda?

Esimene ärevus on möödas. On selgunud, et püsime kõik pinnal. Mõni ujub veel koera, kuid enamus on alustanud kroolimist, mõned oskavad juba ka sukelduda. Oleme üksteist toetavad, jagame kogemusi ning teeme koostööd. Nii õpilased kui õpetajad on väga tõsiselt oma ülesannetesse suhtunud. Lapsevanemate abi ja tugi on hindamatu.
Teeme kõigi ees suure kummarduse, et olete sel nädalal nii hästi vastu pidanud ja loetud päevade jooksul kasvatanud oma digipädevust.

Palju-palju jõudu kõigile selles uues olukorras! Järgmisel nädalal uue hooga.
Seniks olge terved, liikuge ikka õues ja nautige täna alanud kevadet. Nädalavahetusel tõotab tulla super-ilus ilm ka.

Esimesed näited distantsõppestlink opens on new page

Viimati muudetud 23.03.2020.