Head mõtted kasvasid järjekordselt headeks tegudeks

Loomise kuupäev 25.12.2021

Illuka kooli- ja lasteaiapere jõuluaaja heategusid saab vaadata ja lugeda siitlink opens on new page.

Jõuluaeg on Illuka Koolis traditsiooniliselt aeg, mil heategevus, hoolimine ja üksteisemärkamine on koolipere jaoks ühine südameasi. Heategu - see on üks meeletult mõnus tegu, mille sa saadad korda, et kedagi aidata. Pärast seda tekib hea ning soe tunne. Sa oled kedagi aidanud!

Lasteaialapsed meisterdasid küünlaid ning koostasid koos lapsevanemate abiga vahva luule- ja värviraamatu Ida-Virumaa Keskhaigla lasteosakonnas viibivatele lastele.
Koolilapsed aitasid lasteaias õueala jõulupeoks ette valmistada, korraldasid lasteaialastele huvitavaid tegevusi, annetasid vähihaigetele lastele mänguasju, korraldasid imekauni jõuluaja alguse tähistamise Kurtnas, aitasid koolitöötajaid - rookisid lund, katsid sööklas lauad,

Viimati muudetud 25.12.2021.