Head mõtted kasvavad headeks tegudeks

Loomise kuupäev 18.12.2019

Jõuluaeg on Illuka Koolis aeg, mil heategevus, hoolimine ja üksteisemärkamine on koolipere jaoks ühine südameasi.

Ka sel aastal alustasime pühademeeleolu loomisel just jõulueelse heategevusliku algatusega, mil kutsusime kõiki õpilasi ja kooli töötajaid üles tegema head ja märkama abivajajaid. Viis, kuidas jagada abi, rõõmu, toetust,loovust, oli klassi ja õpilaste enda valida.

Kogu koolipere poolt oleme eelnevalt pühade ajal meeles pidanud Ida-Viru lasteosakonna haigeid lapsi, meie valla hooldekodude elanikke. Ega olnud selgi aastal teisiti. Sügisest alates lõikusime ja kuivatasime meie õunaaias kasvavanuid õunu. Õunalaastud pakendasime kottidesse, lisaks keetsime õuntest ka moosi. Õunakotikesed koos heade soovidega said viidud meie kodukandis üksinda elavatele elanikele.

Illuka koolipere jõuluaaja heategusid saad vaadata ja lugeda siit.link opens on new pagesiit.">

Viimati muudetud 18.12.2019.