Uudised

Lõpukell 9. klassi õpilastele 24. mai


Täna helises meie kallitele üheksandikele lõpukell, mis sel aastal oli hoopis teises võtmes. Kooli näitering õpetaja Piia Otti juhendamisel esitas A. Kitzbergi näidendi "Kosjasõit". Oli nalja, tantsu ja tralli, traditsiooniline vanne, ühise koolitee meenutamine, head soovid ja sügavad mõtted kallitele lõpetajatele ning muidugi meie kooli oma "soovide kaev". Enne lõpureisi Lõuna- Eestisse mängiti veel koos 8. klassi õpilastega ühiselt fotojahti.

Täna helises meie kallitele üheksandikele lõpukell, mis sel aastal oli hoopis teises võtmes. Kooli näitering õpetaja Piia Otti juhendamisel esitas A. Kitzbergi näidendi "Kosjasõit". Oli nalja, tantsu ja tralli, traditsiooniline vanne, ühise koolitee meenutamine, head soovid ja sügavad mõtted kallitele lõpetajatele ning muidugi meie kooli oma "soovide kaev". Enne lõpureisi Lõuna- Eestisse mängiti veel koos 8. klassi õpilastega ühiselt fotojahti.