Naerupallide rühm kooli sünnipäevast!

Loomise kuupäev 24.09.2018

Naerupallide postkasti potsatas sünnipäevakutse! Kellele? Illuka kool kutsus lasteaia lapsi oma 97-le sünnipäevale. Nii suure numbriga sünnipäeval pole ükski lasteaialaps veel käinud. Aga mida koolile kinkida? Siin tuli appi muusika Tiina, kes otsis välja ühe toreda regilaulu, mida Naerupallid esitasid. Laul oli tore ja kaasakiskuv ning oma lauluoskust katsetasid ka koolilapsed -  kaasa lauldes. Oli tore!

Sünnipäeval tuli lastele külla kloun, kes pani  nii suuri kui väikeseid tegema erinevaid trikke, mis pakkusid nalja ja naeru kõikidele.

Pärast ägedat koosviibimist saalis polnud veel üllatused lõppenud. Ühiselt mindi koolile kingituseks toodud tulbisibulaid istutama, mida kevadel kõik imetleda saame.

Ka siis polnud veel kõik! Kui sibulad mulda pistetud, kogunes kogu koolipere ja lasteaia vanema rühma lapsed ühise hanereana staadionile, kus moodustasime naerunäo. Meie Naerupallid ja algklasside lapsed olime naerunäo silm. Kõike seda filmiti aga drooniga, mida saame üsna pea kodulehelt ka vaadata.

Ja ikka polnud veel kõik! Nüüd suundusime ühise hanereana vana mõisamaja ette, kuhu oli kaetud laud uhkete tulbi muffinitega. Iga laps sai nüüd suu magusaks  ja meenutada seda toredat ühiselt veedetud sünnipäevahommikut Illuka koolis.

Palju õnne armas koolimaja!

Viimati muudetud 19.05.2020.