Uudised

Õunapäevast kasvas õunanädal 27. september


Lõppeva koolinädala üheks läbivaks märksõnaks meie koolis ja lasteaias oli õun. 24.septembriks palusime lastel tuua kooli õunu kaaslastele maiustamiseks.

Põhikoolis korraldasime ka klassidevahelise õunasortide kogumise võistluse.

Õunu sai palju. Nii kandus õunateema ka järgmiste päevade tegemistesse. Kui lastel sai õunaisu täis söödud, valmistasime üheskoos kuivatatud õunu ja keetsime õunamoosi. Nii saame tänavust õunasaaki nosida ka jägnevatel kuudel.

 

 

Lõppeva koolinädala üheks läbivaks märksõnaks meie koolis ja lasteaias oli õun. 24.septembriks palusime lastel tuua kooli õunu kaaslastele maiustamiseks.

Põhikoolis korraldasime ka klassidevahelise õunasortide kogumise võistluse.

Õunu sai palju. Nii kandus õunateema ka järgmiste päevade tegemistesse. Kui lastel sai õunaisu täis söödud, valmistasime üheskoos kuivatatud õunu ja keetsime õunamoosi. Nii saame tänavust õunasaaki nosida ka jägnevatel kuudel.