Sõbrapäev

Loomise kuupäev 14.02.2020

“Iga päev võiks olla sõbrapäev”, arvasid meie kooli kõige pisemad ehk esimese klassi õpilased.

“Sest sõbrapäeval on kõik nii mõnusalt sõbralik ja tore!”

Illuka Koolis algas sõbrapäevale omane sigin ja sagin juba hommikul, kui otsiti agaralt oma südamele paarilist! Välisukse juures tervitas kõiki naerusuine Herta, kes soovis head sõbrapäeva ja palus igaühel endale võtta sedel heade soovidega.

Mõisamaja väikeses saalis oli avatud "Sõbra tuba", kus sai vahetundide ajal nautida muusikat ja meisterdada ka sõbrapäeva kaarte. Samas oli avatud ka postkast ja sõbrapäeva teemaline fotosein.

Täpselt kell 10:00 kogunes kogu koolipere spordisaali, et teha üheskoos üks südamlik pilt.

Suur tänu Illuka Kooli õpilasesindusele sõbrapäeva korraldamise eest! Rõõmu jätkus kogu päevaks üle kooli.

Fotoseina taustal jäädvustatud meeleolukad sõbrapildid on leitavad siitlink opens on new page

Viimati muudetud 18.02.2020.