Teadmiste päeva aktus

Loomise kuupäev 06.09.2018

3.septembril alustas Illukal uut õppaastat 75 õpilast, neist 5 esimeses klassis.

Direktor Anneli Bogens tervitas aktusel õpilasi ja õpetajaid pärast pikka suvepuhkust vahva kõnega ja soovis kõigile kaunist ja teadmisterohket õppeaasta algust. Õnnitlesime üheskoos esimesse klassi astujaid nende koolitee alguses. Klassijuhataja Heli kinkis koolitulijatele nende esimese aabitsa ning kõlas esimene koolikell.

Uut kooliaastat ja 1.klassi astujaid olid tulnud tervitama ka esindajad vallast ja Naerupallide rühm lasteaiast.

Samuti tutvustasime aktusel uusi õpetajaid ning uusi meie kooli õppima asunud õpilasi.

Tööaasta juubeli puhul tänasime õpetajaid koolis Jaanus Uustalu (10), Margo Ait (10) ja lasteaias Mari Mets (5), Rita Kilp (5) ja Urve Paumer (5).

Pärast aktust kogunesime traditsiooniliselt ühispildile ning klassijuhatajatunni järel jätkus pidupäev tordi maiustamisega.

Aktuse pildid leiad pildigaleriist: https://www.illuka.edu.ee/galeriid/kooliaasta-avaaktuslink opens on new page

Viimati muudetud 06.09.2018.