Tubli 1.klassi loodusmängu võistkond

Loomise kuupäev 23.05.2019

Maakondlikul esimeste klasside loodusmängul osales sel aastal 11 kooli 17 võistkonnaga. Mängu korraldas Jõhvi Põhikool.

Kolmeliikmelistel rühmadel tuli kõigepealt valida endale kapten, kes sai kaela sildi, kuhu siis hiljem punkte märgiti.

Mäng toimus Jõhvi pargis. Igas punktis oli oma teema - loomad, linnud, puud/põõsad, taimed, meeltega seotud ülesanded. Näiteks oli vaja teada loomade rahvapäraseid nimetusi, tunda ära linnulaulu, panna anagrammidest kokku puude ja lillede nimesid, arvata kompamise teel, mis materialiga on tegu. Niimoodi rada läbides koguti punkte, mille järgi tekkis paremusjärjestus.

Meie tubli võistkond koosseisus Otto Grinfeld (võistkonna kapten), Kristjan Lembinen ja Hugo Vaarmann saavutasid III koha.

Viimati muudetud 25.05.2019.