Algas uus koolinoorte kergejõustiku võistlussari Ida-Virumaa Kuldliiga

Loomise kuupäev 12.09.2024

🏆🏆🏆Algaval õppeaastal käivitus uus koolinoorte kergejõustiku võistlussari Ida-Virumaa Kuldliiga. Võistlussari hõlmab 2024/2025 õppeaastat ning koosneb kuuest osavõistlusest, millest kolm toimuvad 2024. aasta septembris ja kolm 2025. aasta maikuus.

Osaleme võistlussarjas ka Illuka Kooli õpilastega. Täna toimus I etapp Jõhvis Heino Lipu staadionil ja kõige edukamad olime 4x100m teatejooksudes, kus I koha saavutas 8.-9. klasside teatevõistkond, koosseisus Anette Ahu, Aldo Valdur, Mirta Rajas ja Ruut Rasmus Surva. 4.-5. klasside teatevõistkond koosseisus Emily Vähk, Raul Moorast, Angelina Kirillova ja Mihael Urbus saavutas väga tubli II koha.

Individuaalaladel saavutas kuni 5. klasside arvestuses I koha 400m jooksus Angelina Kirillova ja 8.-9. klassi arvestuses odaviskes Aldo Valdur III koha.

🌧🌧🌧Ilmataat ei olenud täna sportlaste sõber ja saime kõvasti vihma, loodetavasti on järgmisel nädalal Kiviõlis ilm parem.

🙏 Suur tänu kõigile, kes trotsides kehva ilma vapralt kooli esindasid! Oleme teie üle uhked!

Viimati muudetud 14.09.2024.