Margus Vaher: "Kiusamise tagajärjed võivad olla inimeseti erinevad, kuid on kõik väga tõsised."

Loomise kuupäev 29.11.2018

Eile külastas meie kooli tuntud muusik Margus Vaher loengusarjaga "Ei kiusamisele".

Margus Vaher jagas meiega enda kogemusi kiusamisest ning tõi palju näiteid elust enesest, kuidas kooliaegne kiusamine meisse sügava jälje võib jätta. Ta pani südamele, et kiusamise tagajärjed võivad olla inimeseti erinevad, kuid on kõik väga tõsised.

Kõlama jäid mõtted, kuidas me ei tohiks pealtvaatajatena laskma sellistel juhtumitel aset leida, toetama nii kiusatavat kui ka kiusajat.

Kõige olulisem on olla inimlik ja kaastundlik ning mitte tolereerima kaaslaste tagakiusamist või norimist!

Kiusamisvastane loengusari "Ei kiusamisele" on ellu kutsutud laulja Helen Adamsoni poolt juba 2014.aastal.

Viimati muudetud 19.05.2020.