Piirangud avalikus kohas liikumisele, kaubanduskeskustele, meelelahutus- ja söögikohtadele!

Loomise kuupäev 29.03.2020

Võttes aluseks Vabariigi Valitsuse pöördumise, üleskutse kriisiolukorras avalikus kohas viibimise kohta, palume Teid kui lapsevanemaid, selgitada oma lastele käesolevat olukorda, jälgida ja täita kõiki liikumispiirangutega seonduvaid reegleid. Need on kehtestatud eelkõige teie ja teie laste kaitseks.

Alutaguse Vallavalitsus

Eesti Vabariigi Valitsuse uued piirangud avalikus kohas liikumisele, kaubanduskeskustele, meelelahutus ja söögikohtadele!

  • Alates 25. märtsist tuleb avalikus kohas (näiteks välised mängu- ja spordiväljakud, rannad, promenaadid, tervise- ja matkarajad) ja siseruumis (välja arvatud kodus) hoida teiste inimestega vähemalt 2 meetrit vahet. Avalikus kohas tohib koos viibida kuni kaks inimest. Piirang ei kehti koos viibivatele ja liikuvatele peredele ning avalike ülesannete täitmisel.
  • Alates 27. märtsist on kaubanduskeskused suletud. Avatuks jäävad toidupoed, apteegid, telekommunikatsiooni ettevõtete müügikohad, pangakontorid, pakiautomaadid ning kauplused, kus müüakse või laenutatakse abivahendeid ja meditsiiniseadmeid abivahendi kaardi või meditsiiniseadme kaardi alusel. Söögikohtades on lubatud vaid toidu kaasamüük. Sisse- ja väljapääsude juures tuleb tagada desinfitseerimisvahendite olemasolu.
  • Piirangud vaadatakse üle kahe nädala möödumisel.

Täpsem info https://www.kriis.ee/link opens on new page
24h eriolukorra infotelefon 1247

Viimati muudetud 29.03.2020.