9. klassi lõpuaktus

Sisestatud ave.amor poolt

Eile lõpetas Illuka Kooli 80. lend.

Kallid lõpetajad! Teie vana kool ja meie täname teid koosveedetud sisukate ja palju toredaid rõõmuhetki pakkunud aastate eest ning soovime teile visadust, töökust ja õnne oma koha leidmisel elus!

5. klassi õppekäik Peipsimaale

Sisestatud ave.amor poolt

7. juunil käisime 5. klassiga lõpureisil. Meie reisiprogrammis oli lõimitud kaks õppeainet: loodusõpetus teemaga "Peipsi järv" ning kodulugu teemaga "vanausuliste ja poluvernikute eluolu". Külastasime Kasepää muuseumit, kus koos giidiga läbisime 2,5 programmi. Kui giid Natalia Mägi juhuslikult loeb seda kokkuvõtet, siis tahan tänada teda suurepärase loengu eest! Meeldiva boonusena saime tunda ennast päris vanausuliste rollis ja osalesime teejoomisetseremoonias suure samovari, barankade ja keedetud suhkrust kommidega, mida muuseum valmistab ise vana retsepti järgi.

Markeerimisprojekt „Peatu, vaata, veendu!” 5. klassis

Sisestatud ave.amor poolt

5. klasside õpilastele suunatud projekti „Peatu, vaata, veendu!” eesmärk on juhtida õpilaste tähelepanu sõidutee ületamise ohutusele reguleerimata ülekäiguradadel ja raudtee ületamise ohutusele raudteeületuskohtades.

Täna meie 5. klassi poistega panustasime antud üleeestilisse projekti ka. Maksim, Daniel, Oskar, Ilja, Marat ja Matias tegid väga head koostööd. Alates tänasest ilmus Eesti kaardile kaks kohta, kus saab ületada teed ohutult!
Aitäh, poisid!

Õp Anastassia

Vahvad Musirullid osalesid Ida-Virumaa lasteaedade laulu- ja tantsupeol

Sisestatud anneli.bogens poolt

Laulud läksid, jah nad läksid laia ilma rändama. Laulud läksid, jah nad läksid rõõmsaid lauljaid otsima. Siis nad leidsid, jah nad leidsid minu kodu tänava, siis nad leidsid, jah nad leidsid minu kodu värava. Siis nad tegid ukse taga kop ja kop ja pats ja pats. Kust nad teadsid, et siin elab kõige rõõmsam laululaps!

1.juuni oli suurepärane päev! Ida-Virumaa lasteaedade laulu- ja tantsupeol sai lauldud, tantsitud ja naerdud.

Suured tänud koolieelikutest Musirullidele, emadele ja isadele. Suured tänud õpetajatele. Olgu me päevad täis rõõmu ja naeru.

Külastasime talu "Lammas ja Roos"

Sisestatud ave.amor poolt

3. ja 4. klassil avanes võimalus 28. mail projekti raames käia vaatamas, kuidas jõuab toit söögilauale ettevõtte „Lammas ja Roos“ näitel. Õpilased said teha kurgisalatit ning veiselihast kotlette. Retsept on imelihtne – hakkliha, sool, pipar ning vesi. Grillil küpsesid mahlased kotletid, mida sõime ende tehtud kurgisalati ning kohaliku leivaga. Tõmbenumbriks oli muidu karu- suuruses sõbralik koer, batuut, lambad ning ponid.

Asu jälgima