1. klass käis harjutamas bussisõitu ja tutvumas Kurtna Noortekeskusega

Sisestatud ave.amor poolt

Teisel koolipäeval harjutasid 1. klassi õpilased liinibussiga sõitmist ning käisid vaatamas, mida toredat saab pärast koolipäeva Kurtna noortekeskuses teha.
Harjutasime sõidutee ületamist, bussi sisenemist, sõidukaardi kasutamist, bussis käitumist (vaikselt, koolikott süles, turvavöö kinni).
Noortekeskuses võtsid meid vastu keskuse maskott Liblikas ning noorsootöötaja Mirjam, kelle abiga tegime tutvust majas kehtivate reeglite ning pakutavate võimalustega. Aitäh sooja ja jäätiselise vastuvõtu eest!

õpetaja Kristi Vaarmann

Info seoses algklasside maja ja spordihoone katuse vahetamise töödega

Sisestatud anneli.bogens poolt

❗Septembris algasid kauaoodatud ettevalmistused algklasside katuse vahetamise töödeks.
⛔ Alates 4.septembrist ei saa enam algklasside majja siseneda läbi mänguväljakupoolse ukse.
👉 Tööde edenedes lähevad piirded ette ka järgmiste hoone sisse- ja väljapääsude ette.
👉 Algklasside majja võib sisenda läbi peaukse.
👉Spordihoonesse võib siseneda kuni uue juhiseni.
👉 3. ja 2.klass võib siseneda läbi oma garderoobi ukse kuni uue juhiseni.

9. klassi lõpuaktus

Sisestatud ave.amor poolt

Eile lõpetas Illuka Kooli 80. lend.

Kallid lõpetajad! Teie vana kool ja meie täname teid koosveedetud sisukate ja palju toredaid rõõmuhetki pakkunud aastate eest ning soovime teile visadust, töökust ja õnne oma koha leidmisel elus!

5. klassi õppekäik Peipsimaale

Sisestatud ave.amor poolt

7. juunil käisime 5. klassiga lõpureisil. Meie reisiprogrammis oli lõimitud kaks õppeainet: loodusõpetus teemaga "Peipsi järv" ning kodulugu teemaga "vanausuliste ja poluvernikute eluolu". Külastasime Kasepää muuseumit, kus koos giidiga läbisime 2,5 programmi. Kui giid Natalia Mägi juhuslikult loeb seda kokkuvõtet, siis tahan tänada teda suurepärase loengu eest! Meeldiva boonusena saime tunda ennast päris vanausuliste rollis ja osalesime teejoomisetseremoonias suure samovari, barankade ja keedetud suhkrust kommidega, mida muuseum valmistab ise vana retsepti järgi.

Asu jälgima