Eesti Vabariigi 105. aastapäev meie koolis

Loomise kuupäev 23.02.2023

Tänane koolipäev oli pidulikum, sest toimusid Eesti Vabariigi 105. aastapäevale pühendatud pidulikud aktused. Kuna kogu koolipere enam päris hästi meie armsasse mõisa saali ära ei mahu, korraldasime sel korral kaks aktust. 

Aktustel pidas südamliku kõne kooli direktor Anneli Bogens ja tunnustati tublimaid õpilasvõistlustel osalejaid. Rõõm tõdeda, et nii palju suurepäraseid tulemusi ja häid kohti olümpiaadidelt, spordi- ja õpilasvõistlustelt ei olegi meie koolis vist varem ühel poolaastal saavutatud.

Õpilased esinesid kaunite laulude ja luuletustega, väikesed rahvatantsijad rõõmustasid meid oma tantsudega. Lisaks esitas 7.-9. klassi näitering meeleoluka Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamisega seotud lühinäidendi. Aplausi järgi võis järeldada, et näidend meeldis kõigile väga.

Meie armsad kokad aga olid aga valmistanud maitsvad pidupäevakringlid.

Aitäh ilusate hetkede eest! Palju õnne, Eesti!

Viimati muudetud 24.02.2023.