Etendus „Karlsson katuselt“ oli väga põnev

Loomise kuupäev 31.10.2018

Kolmapäeval, 17.okt käisime vaatamas Jõhvi Kontserdimajas teatrit „Karlsson katuselt“. Meiega olid kaasas lasteaiast Naerupallide rühm ning koolist 1. ja 2.klass.

Sõitsime bussiga kohale, panime riided garderoobi, siis andis õpetaja meile piletid. Seejärel läksime saali, kus igaüks otsis ise oma istekoha üles.

Etenduses oli väga palju ilusaid laule. Karlsson oli väga naljakas. Tema kõige parem sõber oli Väikevend. Nad mängisid ja ehmatasid teisi. Karlsson sõi väga palju magusat. Etenduses esinesid veel ema, isa, majahoidja preili Sokk, suur õde ja vend, onu Juulius, vargad, suure õe sõber ja koerad. Etendusel oli kaks vaatust, vahepeal oli paus, siis me puhkasime. Teine pool oli väga põnev, tehti palju pauku.

Meile meeldis see etendus väga, sest see oli nii huvitav. Kontserdimajas oli ka teisi tuttavaid. Kui teater lõppes, siis kõik plaksutasid väga kõvasti. Pärast teatrit võtsime garderoobist riided ja läksime koju.

3.klassi õpilased Mirta, Johanna, Triin,  Anastassia, Veronika, Sander, Konstantin

Viimati muudetud 19.05.2020.