Illuka Kooli lasteaia 10. sünnipäev

Loomise kuupäev 13.02.2020

13. veebruaril 2020. a. tähistas Illuka Kooli lasteaed oma esimest tähtsamat juubelit- 10 aastat. Külla oli kutsutud Jõhvi Lasteaiad Kalevipoja maja, Iisaku lasteaed „Kurekell“  ja Mäetaguse lasteaed „ Tõruke“.

Peole olid tulnud ka erinevad tegelased: kloun, Karlsson katuselt, lõvi, koer, mesilane, öökull ja kaunid klouni abilised.

Peo avas kloun koos tervitussõnadega, kuid nagu alati, oli peole ka hilinejaid. Sellel korral hilines Karlsson katuselt, kellel oli tekkinud probleeme uue mootoriga. Külalised kohal, võis pidu alata.

Kingituseks soovis Illuka lasteaiapere külalistelt enda poolt esitatud etteastet.

Kõikide lasteaedade etteasted olid lõbusad ja kaasahaaravad. Pärast sünnipäevalaulu ja sünnipäeva pauku, suundusid õpetajad koos Karlssoniga suhkrulattu oma energiavarusid täiendama. Lapsed tegid tutvust lasteaiaga ja said koos sõpradega rühmades lõbusalt aega veeta. Kõikides rühmades ootas lapsi ees tore õpetaja, kes oli vajadusel abiks. Lastele pakuti krõbistamiseks puu- ja juurvilju. Saalis oli aga meeleolukas disko, mida viisid vaheldumisi läbi Kloun ja Karlsson. Lõpuks oligi kätte jõudnud aeg, kui õpetajad said oma patareid laetud ja tulid oma väikeseid mudilasi koju kutsuma. Kõik rühmad said kingituseks kaasa kommikotid.

Oli lõbus ja meeldejääv sünnipäevapidu nii lastele kui täiskasvanutele.

Hea on nentida just sõbrapäeva eel, et lasteaial on sellised toredad sõbrad.

Aitäh teile!

Viimati muudetud 19.02.2020.