Illuka lasteaia jõulumaa

Loomise kuupäev 19.12.2020

Sellel aastal toimus lastaia jõulupidu natuke teistmoodi. Traditsioonilise jõulupeo asemel korraldasid õpetajad töötoad, millest kasvas välja tore jõulumaa.

Jõulumaa päkapikud Musirullide rühmast kutsusid kaunistama suuri piparkooke ja koju minnes sai iga laps pakitud maiustuse kaasa võtta. Päkapikud Pesamunade rühmast meisterdasid lastega erinevaid jõuluehteid, igaüks vastavalt oma oskustele ja fantaasiale.

Enne jõuluvana juurde pääsemist pidid lapsed läbima seiklusraja, mille olid üles seadnud  päkapikud Naerupallidest (karukoopast läbipugemine, labürindi läbimine, et jõuda lumepallideni millega täpsust visata, pusle kokkupanemine, suure päkapiku sokiga õnne püüdmine). 

Jõuluvana tegi üllatuse ja saatis oma toreda memme lastele jutustama erinevaid lugusid. Ise aga ootas ta meid „oma hubases toas“, mille kujundasid salaja lasteaia saali suured päkapikud. Naerupallide rühma lastel oli võimalus käia üksi jõuluvanaga salajuttu puhumas ja saada temalt oma joonistatud pildile autogramm. Musirullide rühma lapsed olid uhked neljased ja „küpsetasid“ oma lauludega jõuluvanalt kommipakid välja. Pesamunade rühma lastele oli suur julgustükk jõuluvanaga kohtuda. Üheskoos sai laulud ja tantsud esitatud ning kommipakid jõuluvanalt lunastatud.

Kokku sai kõigile osalejatele tore ja tegus päev.

 

Ilusat jõuluaega soovib Illuka lasteaiapere!

Viimati muudetud 19.12.2020.