Lasteaiapere kinkis Ida-Viru Keskhaigla lasteosakonnale omatehtud luuleraamatud ja küünlad

Loomise kuupäev 22.12.2021

Käes on jõuluaeg, imedeaeg - aeg märgata. Heategevus on saanud meie lasteaias traditsiooniks, mille eesmärgiks on lastele õpetada märkama end ümbritsevat ja sellest hoolima. Käesoleval aastal otsustas meie armas Illuka lasteaiapere kinkida enda valmistatud kingitused Ida-Viru keskhaigla laste osakonnale, rõõmustamaks lapsi, kes veedavad jõulud haiglas.

Ühisel arutlusel ja otsusel valmistati lastele luule-ja värviraamatud ning personalile isetehtud küünlad ja juba sügisel lasteaias kuivatatud õunakrõpsud.

Selleks, et heategu sündida saaks, kaasasime juba varakult meie plaani ka lapsevanemad. Nende abiga kogusime kokku vanad küünlajäägid, millest iga rühm sai taaskasutusena kokku sulatada uued küünlad. Lastele oli see protsess uus kogemus. Ka luule-ja värvipildiraamatud valmisid koostöös lapsevanematega. Lapsed koos vanematega joonistasid raamatusse värvimiseks pildi, millele oli juurde mõeldud vahva omanäoline luuletus. Suur tänu teile kallid lapsevanemad , kes olid valmis kaasa lööma.

Kui küünlad valatud, raamatud köidetud, algas usin pakkimine, et kõik jõuludeks valmis saada. Kogu lasteaiapere panustas heategevusesse vastavalt vanusele ja oskustele.

21.detsembril andis lasteaiapoolse kingituse haigla lasteosakonnale üle direktor Anneli Bogens.

Viimati muudetud 23.12.2021.