Muljeid õpetajate päevast

Loomise kuupäev 09.10.2018

Tähistasime läinud nädala 4.oktoobril õpetajate päeva. Koolipäev algas kohtumisega saalis, kus  direktor Anneli Bogens andis volitused üle uuele direktorile Allan Kont´ile.

Õpetajate päeva uus direktor tutvustas õpilastele uusi õpetajaid ja ebatavalist päevakava. Tunnid võisid alata. Sel aastal olid lasteaias õpetajatena abiks 8.klassi õpilased ja koolis andsid tunde 9.klassi õpilased. Meie uued õpetajad olid väga tublid, sest kord oli majas ja koolipäev möödus suures elevuses. Uues rolli olnud õpilastest õpetajad said väga hea kogemuse võrra rikkamaks ja mõistavad nüüd paremini õpetajate väljakutseid ja võimalusi.

Tundide lõpus kohtus  kogu koolipere taaskord saalis, et õpetajate päevale üks vahva punkt panna. Nii kooli kui lasteaia õpetajad astusid üles rütmika lauluga õpetajate igapäevasest elust ja olust. 9.klass näitas videosse võetud paroodiat oma lemmikõpetajatest ning üheskoos mängiti äraarvamisemängu, kus õpilased pidid arvama kolme fakti põhjal, mis õpetajaga tegemist on. Traditsiooniliselt lõpetasime õpetajate päeva aktuse juhtkonna vahetusega - meie direktor Anneli Bogens sai volitused tagasi ning õpetajad said taas oma lemmikametit praktiseerima asuda. Oli tõeliselt tore koolipäev!

Täname tublit korraldustiimi 9.klassist!

Viimati muudetud 19.05.2020.