Õpetajate päev Illuka Koolis

Loomise kuupäev 09.10.2024

Illuka Koolis tähistati õpetajate päeva 7. oktoobril.

Õpetajatele korraldati hommikul vahva mnemoturniir, peeti pidulikke kõnesid ja tänati õpetajaid nende panuse eest.

Päeva jooksul oli võimalik õpilastel kogeda teatrielamusi, sest Illuka Kooli õpetajate näitering oli ka sel aastal selgeks õppinud meeleoluka tüki, ehk pisikese palagani "Perekond Pikseli prohmakas".

Traditsiooniliselt on üheksanda klassi õpilastel võimalik sel päeval proovida ka õpetaja ametit. Noored asendusõpetajad andsid neli lühenadatud ainetundi. Ühelt poolt tunti rõõmu tahvli ees õpetamisest, kuid teiselt pool nähti ka, kui raske on klassis korda hoida ja ise rahulikuks jääda. Mõne klassiga oli raskem, mõnega kergem, kuid see ongi osa õpetaja elust.

9. klass õpilaste mõtteid õpetajate päevast:

Mul on hea meel, et valisime esimese klassi. Minul ja Sanderil tuli tundide andmine hästi välja, meie koostöö Sanderiga oli väga hea. Essakad käitusid korralikult, kuulasid sõna ja tahtsid, et me järgmistel päevadel veel nendega oleksime. Kiidan kogu esimest klassi tähelepanelikkuse ja hea õppimise eest.

Mulle väga meeldis see päev ja mul on hea meel, et läks nii nagu läks.

Mirta Rajas

Õpetaja olla oli huvitav, saab teha kõike seda, mida 4.klassi klassijuhataja teeb. Oli tore näha, kuidas õpilased käitusid, siis kui õpilane õpetab. 5.klass väsitas mu väga kiiresti ära, kõik see karjumine, röökimine pani mu pea valutama. Õpetaja töö on väga väsitav ja nüüd saan aru, kui raske on õpetajal iga päev.

Henri Purga

Õpetaja olla meeldis väga, aga kolmandal tunnil ma andsin alla. Mõned klassid on veidi agressiivsed, nendega saab võidelda ainult nii, et ütled, et paned märkuse.

Konstantin Krupin

Õpetajate päev läks hästi, ma sain teada, mis töötab mõnede õpilaste peal, kes ei käitu hästi. 6.klassi õpilasele töötab märkus.

Aldo Valdur

Mulle meeldis väga õpetaja olla ja ma sooviksin uuesti seda teha. Minu õpilane käitus väga hästi ning sai tunnitööst aru.

Martin Pool

Õpetajaks olemise tunne oli hea, mulle meeldis. Lapsed olid päris tublid, kuulasid sõna, mõned mitte. Tahaksin veel õpetaja olla.

Veronika Terentjeva

Mulle meeldis õpetajate päev, aga see õpetajaks olemine oli raske ja tüütu. Ma ei tahaks olla uuesti õpetaja.

Carl Gustaf Vodja

3.klassi eesti keel läks kiiresti ja lihtsalt. Matemaatika oli raskem, sest nad ei osanud teha iseseisvalt antud töölehte. Kolmas tund oli kunstiõpetus ja see oli lihtne, ma jõudsin parandada matemaatika töölehed.

Darja Kravtsova

Mulle meeldis õpetajate päev. Sooviks veel õpetaja olla.

Rodion Porostin

Viimati muudetud 10.10.2024.