Osalesime Nordplus projekti raames rahvusvahelisel konverentsil

Loomise kuupäev 29.10.2022

23.-28. oktoobrini toimus Nordplus projekti "Digital Creative Education" viimane mobiilsus Riias. Meie võõrustajaks oli sel korral Rīgas Zolitūdes Gümnaasium, pea 1500 õpilasega mammutkool. Päevad olid tegevusterohked ja sisukad.

Viimase projektikohtumine peasündmuseks oli 25. oktoobril toimunud rahvusvaheline konverents "Digital Solutions in Education for the Future of Learners", mille eesmärgiks oli julgustada õpetajaid kasutama digivahendeid oma igapäevatöös. Olime konverentsil aktiivsed osalejad ja viisime ise läbi inglise keelse töötoa, mis sai meie rõõmuks ka rohkesti positiivset tagasiside.
Konverentsil osales rohkem kui 80 haridustöötajat 17 erinevast Läti koolist ja 5 rahvusvahelisest koolist (Norlights Montessori Kool, Norra; Edukateka hariduskeskus, Leedu; Grigiškes “Sviesos” Gümnaasium, Leedu; Šiauliai Sanatorine Kool, Leedu ja Illuka Kool, Eesti).

Projekti käigus saime häid mõtteid ja uusi digitaalseid õppelahendusi, hulgaliselt välistutvusi ja hindamatut keelepraktikat. Vaadates tagasi viimasele projektikohtumisele, on märksõnadeks koostöö, inspiratsioon ja sõprus. Kindlasti jätkame oma suurepärast koostööd ka järgmistes projektides.

Viimati muudetud 07.11.2022.