Pea Peale Pööratud klassiruumi nädal

Loomise kuupäev 31.03.2023

Täna lõppes ka meie koolis Pea Peale Pööratud klassiruumi nädal. Õpilased said nädala jooksul end proovile panna õpetajana, juhendades nii nooremaid kui vanemaid kaaslasi ning ka õpetajaid. Läbiviidud tunnid toimusid nii üksi kui ka tandemis.

4.klassi õpilased viisid läbi eesti keele tunni 7.klassile teemal "palindroom ja polüseemia" ning 4. klassi õpilased Ronja ja Margarita oli õpetaja rollis veel ka 4. klassi loodusõpetuse tunnis.

Õpetajate rollis olid ka 8. klassi õpilased Elina Aleško ja Elina Mahklinovskaja, nemad tutvustasid vene keele tunnis kaasõpilasele elukutseid, mis on praegusel ajal eriti populaarsed ja nõutud ning edendavad ka ettevõtlikkust.

Pea Peale Pööratud nädalal vahetatakse ära rollid: õpilastest saavad õpetajad ja õpetajatest saavad mentorid ja vaatlejad. PPP nädala eesmärk on anda õpilastele võimalud õpetada teisi õpilasi ja seeläbi iseseisvate, ennastjuhtivate, ettevõtliku hoiakuga ja elus hakkama saajate noorte kujundamine. Pea Peale pööratud nädal toimub Ettevõtliku Kooli eestvedamisel Ida- Virumaa koolides teistkordselt ja teist aastat osaleb üritusel ka Illuka Kool.

Suur tänu kõigile osalemast!

Viimati muudetud 03.09.2023.