đ TĂ€na toimus koolis traditsiooniline rahvastepalliturniir, sel korral osalesid turniiril 2.-5. klassi Ă”pilased. KĂ”ik mĂ€ngud olid vĂ€ga tasavĂ€gised ja vĂ”itluslikud. Oli sportlikku hasarti ja madinat, aga seda kĂ”ike rÔÔmsas ja sĂ”bralikus meeleolus.
Oli vahva ja sporti tĂ€is koolipĂ€ev! Suur tĂ€nu kĂ”igile osalejatele! đâșïž
Viimati muudetud 08.11.2023.