Sügislaat ja õunakoogivõistlus

Loomise kuupäev 13.10.2024

🍁🍂🍃Kutsume kõiki 18. oktoobril toimuvale sügislaadale. Algklasside õpilased müüvad enda valmistatud küpsetisi ja meeneid🍪🧁🥧 Müük toimub vahetundide ajal seminarimajas.
Võta kindlasti kaasa sularaha!💶

🍎🍏🍎Kuna 21. oktoobril on rahvuvaheline õunapäev, kutsume õpilasi ja kooli töötajaid osalema õunakoogivõistlusel🍏🍎🍏
Õunakoogikonkursil osalemise tingimused:
1. Kodusel viisil küpsetatud õunakoogi üks koostisosa peab olema õun(ad). Õunakoogis võib olla teisi sobivaid lisandeid.
2. Õunakook peab olema valminud mitte varem kui 24 tundi enne konkursi algust (18.okt, 2024).
3. Konkursiks piisab ühest õunakoogist soovitava kogusega kuni 500 g.
4. Õunakoogi küpsetaja edastab korraldajatele kirjalikus vormis andmelehe, millel on koogi nimi, küpsetaja nimi ning soovi korral ka koogi retsept.
5. Konkursile toodud õunakoogid nummerdatakse suvalises järjekorras. Nummerdatud koogi küpsetaja andmed on teada ainult konkursi korraldajale. Parima õunakoogi valib hindamiskomisjon.
6. Konkursil valitakse parim õunakook kahes kategoorias: parim õpilase õunakook ja parim kooli töötaja õunakook.

Viimati muudetud 13.10.2024.