Virtuaalne tervisenädal koolis ja lasteaias

Loomise kuupäev 13.04.2020

Aprill on südame- ja liikumiskuu ning selle eesmärgiks on juhtida inimeste tähelepanu südametervisele ning terviseprobleemide ennetamisele liikumise abil. Väga oluline osa kogu immuunsüsteemi tugevdamisel ja haiguste ennetamisel on ka tervislikul ja mitmekesisel toiduvalikul.

Sel kevadel tähistame Illuka Koolis tervisenädalat veidi teisel kujul- virtuaalselt padlet-keskkonnas kahenädalase sündmusena.

Kaasa saab lüüa Endomondo väljakutses ning osaleda kõndimisvõistluses, kus omavahel võistlevad õpetajad ja õpilased. Liikumisülesandeid pakub ka liikumiskalender, kus iga päev avaneb uus aken ja akna taga on üks uus lühike liikumistegevus. Samuti ootame fotosid tervislikest toitudest!

Tervisenädalal on 4 väljakutset:

1. Väljakutse: kõige rohkem aktiivsusminuteid! (osale Endomondo väljakutses, et välja selgitada kõige aktiivsem koolipere liige. Osalema on soovi korral oodatud ka lapsevanemad).
  2. Kõndimisvõistlus "Iga samm loeb" (õistlevad lasteaia ja kooli õpetajad ning õpilased).
  3. Minu tervislik toit (fotod oma pere tervislikest toitudest).
  4. Liikumiskalender (iga päev avaneb kalendris üks tore liikumisega seotud ülesanne).

Ootame tervislikest ettevõtmistest osa võtma kogu koolipere!

Liigume kogu südamest!

Viimati muudetud 18.04.2020.